הקרנפה החדשה בספארי ברמת גן: קרן פלס

לפני כשבוע נחתה בישראל קרנפית בת שנתיים וחצי השוקלת טון. בגן החיות התלבטו רבות לגבי השם שיוענק לה, ולבסוף החליטו לקרוא לה על שם הזמרת ההרה קרן פלס. "רצינו משהו עם קרן. חשבנו לקרוא לה מיקה קרני, ואז נזכרנו שקרן פלס בהריון, אז אולי זה יביא ברכה"

מחווה לא צפויה לזמרת קרן פלס מכיוון הספארי ברמת גן: לאורחת החדשה שנחתה לפני שבוע בארץ בדמותה של קרנפה חדשה וצעירה בת שנתיים וחצי, שמשקלה עומד על טון אחד, הוענק שמה של הזמרת ההרה. הסיבה: סימן הזיהוי של הקרנפה הוא קרן. "קרן פלס בהריון, אז אולי זה יביא ברכה", מסבירים בספארי.

הקרנפה הגיעה לישראל מעיר הבירה הראשית של דרום אפריקה פרטוריה, בליווי מטפלה האישי והמסור - פוטי סילבסטר מפוטי. היום, לאחר שבוע בו בילתה בגן החיות נטולת שם, החליטו מטפליה להעניק לה את השם "קרן פלס", על שם הזמרת.

"רצינו משהו עם קרן, חשבנו אולי מיקה קרני", סיפרו בספארי ברמת גן, והוסיפו: "אז נזכרנו שקרן פלס בהריון אז אולי זה יביא ברכה. יש לה את הקרן של הקרנף, והיא ממש פלס. חשבנו שזה חמוד". עוד ציינו בספארי, כי זו לא הפעם הראשונה בה מוענקים שמות של זמרים לחיות הגן. "זאת מחמאה גדולה. יש לנו עזים על שמם של עינת שרוף, עברי לידר ועפרה חזה".

לגבי תגובתה של הזמרת נמסר מהספארי, כי "מי שחושב שקרן פלס תיעלב, דעו שהיא עודכנה והיא דווקא מרוצה מההחלטה שלנו ובכלל, כמעט כל בנות הגן רצו שהקרנפה תיקרא על שמם. אצלנו זה כבוד. אנחנו מקווים שכמו הזמרת, גם הקרנפה שלנו, תיכנס להיריון במהרה ותביא לעולם צאצאים מתוקים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת