צפו: משגיח כשרות מאיים על בעל מסעדה בירושלים

משגיח כשרות מטעם הרבנות הראשית החליט לאיים על בעלי מסעדת "סימה" בירושלים. לטענת בעלי המסעדה, המשגיח דרש תשלום שלא הגיע לו, והבטיח "לגרום נזק בלתי הפיך". מחלקת הכשרות ברבנות בתגובה: "הוא קיבל הערת אזהרה". צפו בסרטון המתעד את מסכת האיומים

בעלי מסעדת "סימה" המיתולוגית ברחוב אגריפס בירושלים, היו נתונים למתקפת איומים שהפעיל עליהם משגיח כשרות מטעם הרבנות הראשית. בסרטון שהגיע לידי ערוץ 7, מתועד המשגיח כשהוא מאיים על בעל המסעדה.

במהלך השיחה בין משגיח הכשרות ואחד מבעלי המסעדה תמיר גורי, מבטיח המשגיח: "אתה תשלם ביוקר, אתה אוכל ביום כיפור אני אוציא לך את הנשמה אם צריך. אני אסבך אותך כמו שלא חלמת. זה לא משנה אם עבדתי אתה תשלם לי". בהמשך אומר המשגיח לגורי: "אגרום לך לנזק בלתי הפיך שיעלה לך הרבה כסף, אני אראה לך".

גורי המזועזע מהאיומים שהושמעו בפניו מספר כי "המשגיח ביקש כספים שלא הגיעו לו ואיים בצורה לא מקובלת. זו בושה לממסד חשוב כמו הרבנות, אשר מעסיק אדם המתנהג כעבריין ופועל בצורה לא ראויה. צר לי שמשגיח שהיה בן בית שלי זורק אבן לבאר ששתה ממנה".

מנהל מחלקת הכשרות ברבנות ירושלים, הרב יעקב רוחמקין, התייחס להאשמות וסיפר כי "המשגיח קיבל ממני הערת האזהרה לאחר שהגיע לשימוע בפניי". רוחמקין הוסיף כי "הוא התחייב שלא יגיע יותר לאזור מסעדת "סימה" ולא ייצור קשר עם הבעלים. בימים אלה בוחנת הרבנות את המשך העסקתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת