ממשלת אחדות? המחאה החברתית חוזרת הערב

מארגני המחאה החברתית בקיץ החליטו שלא לעבור בשתיקה על המהלך הפוליטי של הקמת ממשלת אחדות, וקוראים לאזרחי המדינה לצאת להפגין ברחובות. הערב ב-20:00 תתקיים הפגנה בכיכר הבימה בתל אביב וברחבת המשביר בירושלים. היוזמת סתיו שפיר: "גנבו לנו את המדינה, הממשלה רומסת"

אין בחירות? יוצאים לרחובות. צילום ארכיון (רויטרס)

"השאירו אותנו ללא שום הגנה כנגד הממשלה המחרידה הזו" - כך אומרת סתיו שפיר, ממארגנות המחאה החברתית בקיץ שהכריזה כי הערב תתקיים הפגנות מחאה בתל אביב ובירושלים במחאה על ההחלטה על ממשלת אחדות.

ההפגנה, שזכתה לשם "כל העם אופוזיציה", תתקיים הערב בשעה 20:00 בכיכר הבימה בתל אביב ובמקביל תתקיים הפגנה דומה ברחבת המשביר בירושלים. "כמו גנבים בלילה נפגשו ראש הממשלה וראש האופוזיציה כדי לגנוב לנו את המדינה", כתבו היוזמים בדף המחאה החדש בפייסבוק שזוכה לתגובות רבות. "הממשלה הזאת צריכה ללכת ולא נרשה להם להמשיך להרוס לנו את הבית".

סתיו שפיר כתבה בעמוד הפייסבוק שלה כי ה"ממשלה עושקת, רומסת ומחריבה את החברה הישראלית בגסות שלא נראתה כאן מאז הקמת המדינה". עוד ציינה כי "אנחנו מוכרחים לצאת לרחובות עכשיו, לדרוש שינוי אמיתי, לדרוש תקווה - בואו, הפיצו ותביאו שלטים גבוהים יותר ממגדל בבל, ויחד ניצור עתיד שאנחנו מאמינים בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת