אמו של אמיר בלחסן לשב"ס: לא לשחרר הפוגעים

ועדת השחרורים לזוג שפגע באמיר בלחסן תתכנס בעוד כחודש, ואמו קוראת לשב"ס שלא לשחררם על התנהגות טובה. "אף אחד לא חושב שמגיע לי חופש מהמצב שאליו הכניסו אותי שני הפושעים האלה", הדגישה מוניקה בלחסן במכתבה. אמיר עדיין לא מתקשר עם הסביבה

"לא לשחרר הפוגעים", בלחסן עם אמו (חדשות 2)

אמיר בלחסן נפצע בשנת 2009 בזמן שחצה את הכביש על סקייטבורד חשמלי כשזוג שנסע ברכב פגע בו בעוצמה ונמלט מהמקום. בעוד כחודש תתכנס ועדת שחרורים לשני הפוגעים ובשב"ס ישקלו אם לשחרר אותם בניכוי של שליש מתקופת מאסרם על סעיף התנהגות טובה. אמו מוניקה פנתה לאחרונה במכתב לשירות בתי הסוהר במטרה למנוע את קיצור עונשם.

"אין לי מילים לתאר את ההרגשה הנוראית, האכזבה והתסכול שמלווה אותי מאז המשפט שלהם", אמרה בלחסן. "כל תהליך החקירה, ההמתנה לגזר הדין ופסק הדין השערורייתי בעיניי בהתייחס לחומרת העבירה שביצעו ובעיקר לתוצאות האיומות ששינו את כל חיי ואת חייהם של משפחתי ושל חברים רבים".

במכתב שהעבירה לשב"ס היא תיארה את תחושותיה הקשות. "אני מתחננת, אני מבקשת, אני פונה אליכם בבקשת עזרה, כדי שתהיה לי האפשרות לספר לאמיר באוזן ולקוות שהוא שומע ומבין אותי שהפושעים האלה קיבלו את כל מה שבית המשפט גזר עליהם", הדגישה בלחסן במכתבה. בעקבות התאונה נפצע אמיר קשה ומאז הוא אינו מתקשר עם סביבתו כלל. "אף אחד כנראה לא חושב שמגיע לי חופש מהמצב שאליו הכניסו אותי שני הפושעים האלה שמבקשים לקצר עכשיו את עונשם", הוסיפה במכתבה. "אנא עשו איתנו צדק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת