אבי ההרוג ב"פגע-וברח" בדרום לנהג: "אם היית עוצר - הוא היה חי"

מיכאל מירילשווילי מבאר-שבע רכב הלילה על אופניו כשנהג רכב פגע בו בעוצמה והפקיר אותו מתבוסס בדמו על הכביש עד שמת. החיפושים אחריו נמשכים, בעוד שבני משפחת ההרוג מתקשים לעכל את ממדי האסון שפקד אותם וקוראים לאחראי למות בנם להפקיר עצמו

במשטרה ממשיכים לנסות לאתר את הנהג שהיה אחראי לתאונת ה"פגע-וברח" הקטלנית שהתרחשה הבוקר בדרום - שגבתה את חייו של מיכאל מירילשווילי, תושב באר-שבע בן 44 במותו.

בני משפחתו של מירילשווילי, שנפגע שעה שרכב על אופניו, קיבלו בתדהמה את הבשורה המרה על מותו. ככל שנוקפות השעות מאז התאונה, התדהמה מתחלפת בזעם רב על הנהג, שהפקיר אותו על הכביש מתבוסס בדמו - עד שמת.

בריאיון לחדשות 2 באינטרנט תיאר אביו של מירילשווילי על האופן שבו קיבל את בשורת האיוב על מות בנו. "הלכתי ב-6:00 בבוקר לעבוד", הוא סיפר. "פתאום שמעתי בחדשות שבאיזשהי תאונה נהרג בן אדם ושהנהג ברח. לא ידעתי שמדובר בבן שלי".

"מבקש מהדורס להסגיר עצמו"

שעתיים אחר כך, החל האב לחשוש לגורל בנו. "גיסי הגיע ואמר לי: 'לך הביתה מהר כי הבן שלך לא מרגיש טוב'. הבנתי שקרה משהו. אחר כך אמרו לי שהבן שלי קשור לתאונת דרכים – 'פגע-וברח'".

בקול חנוק וכשדמעות מציפות את עיניו ביקש האב להעביר מסר למי שגרם למות בנו: "אני מבקש מהנהג הדורס, במיוחד אם מדובר באדם צעיר, שיהיה לו האומץ להגיע למשטרת ישראל ולהגיד שהוא פגע וברח. אני כועס עליו, כי ייתכן שאם הוא לא היה מפקיר את בני - ניתן היה להציל את חייו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת