בגלל ריב: האריה דני עוזב לבלגיה

לאחר חמש שנים בהם זכה ליחס אוהב מצד המבקרים, דני האריה יעבור מחר בטיסה מיוחדת לבלגיה. בגן החיות הבלגי החדש מקווים כי הוא יביא צאצאים ובספארי מסבירים כי הסיבה לעזיבתו הוא ריב לא נגמר עם אריה אחר בשם יעקב. טיסה נעימה

עוזב לבלגיה אחרי 5 שנים, דני האריה (הספארי)

פרידה קשה: מחר ב-18:00 ייצא בטיסה מיוחדת מישראל לבלגיה דני האריה לאחר חמש שנים בספארי ברמת גן. השארתו של דני, אותו מתארים בספארי כיפה תואר ובעל רעמה מרשימה, לא התאפשרה בעיקר כיוון שיחסיו עם האריה יעקב עלו על שרטון והשניים לא הפסיקו לריב.

לאחרונה הגיעה פניה לזואולוגית של הספארי ד"ר אמליה טרקל, מגן חיות חדש בדרום בלגיה, שבנייתו מסתיימת בימים אלו. בגן החיות החדש אין אריות ולכן מנהליו ביקשו מהספארי לשלוח אליהם את דני. לדני הישראלי יחברו שתי נקבות מספרד ובגן החיות הבלגי, מקווים כי האריות החדשים יביאו לעולם צאצאים. לפני ימים אחדים, הורדם האריה דני לצורך בדיקות ונלקחו ממנו דגימות דם. בבדיקות נמצא כי הוא בריא ומחר ינחת בליאז'.

בספארי מצטערים מצד אחד על עזיבתו של דני, אליו נקשרו מאוד וגם נהנו מהישגיו בתחום האימון, אולם שמחים כי בגן החיות החדש, דני יוכל להביא צאצאים לעולם - מה שלא הצליח לעשות בישראל בשל הגידול הרב בקבוצות האריות שהביא להשתלת התקן למניעת הריון אצל הנקבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת