אלפים בהלווית הנרצחת בצפון: "לתלות את האחראים"

אלפי בני אדם נטלו בצהריים חלק בהלוויתה של רליה חליל, שנרצחה באכזריות ביום שישי האחרון על ידי אלמונים - ושגופתה הוצתה לאחר הרצח. ההמונים זעמו על המעשה, קראו להעניש בחומרה את האחראים לו, והאשימו: "הרעים שנמצאים בתוכנו הם שרצחו"

בבית העלמין בעכו הובאה בצהריים למנוחות רליה חליל, שנרצחה באכזריות ביום שישי האחרון על ידי אלמונים. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות הרצח המזעזע, בו הוצתה גופתה של חליל, ככל הנראה לא שכבר לא הייתה בין החיים.

אלפי בני אדם מעכו ומהכפרים הערביים שבסביבתה השתתפו בהלוויה, ובמגזר הערבי נושא רציחתה הוא שיחת היום. "הרעים שנמצאים בתוכנו הם אלו שביצעו את המעשה", אמר היום בנה של המנוחה. "לא ציפיתי שהגופה תהיה של אמא. חשבתי שהיא צוחקת איתנו ונמצא אותה בסוף אצל חברים או בני משפחה. אני לא מבין מה שקרה עד עכשיו, ולא מעכל. היא גידלה אותנו רק לדברים טובים".

"אשתי, את חסרה לי מאוד", ספד לחליל בעלה. "אני עדיין מצפה שתשובי הביתה, אני לא מאמין שזה קרה".

"לתלות את הרוצחים בכיכר העיר"

"שמענו על מעשי רצח, אבל ברצח אכזרי וקשה שכזה עדיין לא נתקלנו", סיפר אחד מהמשתתפים בהלוויה לחדשות 2 באינטרנט. "אני מקווה שהמשטרה תשים את ידיה על הרוצחים, צריך לתלות אותם בכיכר העיר, כדוגמא לגורלו של אדם רע. האישה הזאת לא עשתה רע לאף אחד בחייה. אני מתקשה להאמין שכך היה סופה".


המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות המקרה. אתמול פרסמנו לראשונה סרטון וידאו שתיעד את רגעיה האחרונים של חליל, כשזו צועדת ברחובות הכפר מכר כשעה לפני הרצח. בתיעוד לא היה כל רמז לסופה הטראגי של חליל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת