צפו: אלוף אירופה בג'ודו נחת בארץ

אריק זאבי נחת הבוקר בארץ לאחר זכייתו בפעם הרביעית במדליית הזהב באליפות אירופה בג'ודו. זאבי הנרגש ביקש להודות לשרת התרבות והספורט לימור לבנת שהגיע לקבל את פניו. "זוכר את מחויבותה לספורט ועל שנהגה לצלצל גם אחרי כישלונות", אמר זאבי שמייחל למפגש דומה לאחר אולימפיאדת לונדון הקרובה

הג'ודוקא אריק זאבי שב הבוקר לישראל לאחר זכייתו במדליית הזהב באליפות אירופה שנערכה ברוסיה. בצהריים נערכה לזאבי ולחברי הנבחרת קבלת פנים חגיגית, שבה השתתפה גם שרת התרבות והספורט לימור לבנת.

זאבי שהשלים זכייה היסטורית במדליית זהב רביעית במסגרת אליפות אירופה ביקש לשלוח מסר לספורטאים הצעירים ולהוריהם. "אני נפגש הרבה עם ילדים ואני תמיד אומר להם שמבחינתי לעשות ספורט זה אחד הדברים החשובים ביותר", אמר זאבי.

אני ממליץ לכל הורה לדחוף את הילד שלו לעשות ספורט כי מבחינתי כמו ששולחים את הילד לבית הספר לרכוש השכלה, כך צריך לשלוח את הילד לספורט כדי לרכוש השכלה מנטלית", הוסיף מדליסט הארד מאולימפיאדת אתונה.

"מקווה למפגש נוסף בעוד שלושה חודשים"

זאבי שנראה נרגש מקבלת הפנים החגיגית שהמתינה לו ביקש להודות לשרת התרבות והספורט לימור לבנת על תרומתה. "עוד מהקדנציה הקודמת באתונה אני זוכר את המחויבות שלה לספורט ועל כך שנהגה לצלצל גם אחרי כישלונות", הדגיש האלוף.

זאבי לא התאפק והתייחס גם לסיכויי הזכייה במדליה המיוחלת באלומיפיאדת לונדון שתצא לדרך בקיץ. "אני מקווה שיהיו לנו עוד אספות כאלה בעוד שלושה חודשים", ייחל זאבי בחיוך.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת