צפו: הסטנדאפיסט ש"נקם" בחברת הוט

לאחר שהתנתק מחברת הוט בשל זמני המתנה ארוכים לטענתו, החליט הסטנדאפיסט טל סולומון "להחזיר" לחברה. הוא התקשר למוקד הלקוחות, ודיבר כמענה אוטומטי. הנציגה תחילה התבלבלה, אך נראה שהאמינה שמדובר ברובוט. כך זה נשמע

לאחר שחווה זמני המתנה ארוכים בטלפון, והתנתק מחברת "הוט", החליט טל סולומון (31), סטנדאפיסט מגבעתיים "להתנקם" בחברה - עם מענה ממחושב מדומה של לקוחות, מה שהפתיע מאוד את הנציגה שענתה לו במוקד השירות של החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשלושה ימים, הוא התקשר לחברה, לאחר שלטענתו המענה הממוחשב המתיש שלהם גרם לו בין היתר להתנתק ממנה. הוא כתב "תסריט" מראש - ובמקום הוט, הוא היה הפעם היה בתפקיד המענה האוטומטי. הקול הרדיופוני שלו כפי שתשמעו, בהחלט עזר לו במשימה.

"שלום, ותודה שעניתם. הגעתם למערכת מענה אוטומטי ללקוחות מול חברת הוטו. הלקוח שלכם טל סולומון מעוניין לשוחח איתם כן. כדי לשוחח עם הלקוח אמרו כן", הוא פתח בקול רדיופוני. הנציגה תחילה לא הבינה אותו, ואז ענתה לשאלתו "כן". גם את מוזיקת הרקע הוא לא חסך - ואך ציין בתור מענה ממוחשב כי "חלק מהשיחות מוקלטות".

בכך לא הסתיימה השיחה, והנציגה לא התייאשה גם אחרי שתי דקות של שאלות. "לצורך תיעוד הפניה אנא אמרו את שמכם כעת", הוא אמר - והנציגה ענתה: "עמית".

בין היתר הוא שאל אותה שאלות בתור מענה ממוחשב - והיא ענתה "כן", ולרגע נשמע שהתייאשה בעצמה משאלותיו האוטומטיות. בתום השיחה הוא אמר: "תודה, המערכת קיבלה את תשובתכם ותחזור אליכם שוב כשהלקוח יהיה מוכן לשוחח".

"יש לי קול רדיופוני"

"יש לי קול רדיופוני והחלטתי להחזיר להם על המענה האוטומטי המתיש שלהם", סיפר סולומון לחדשות 2 Online לאחר שקיבל תגובות רבות על הסרטון ברשת. "רציתי לתת להם טעימה כי אני חוויתי מהם זמני המתנה ארוכים, פעם אחת המתנתי שעה בשביל לקבל מענה טלפוני".

למעשה - סולומון הפך את המצב, כשהפך הוא עצמו למענה אוטומטי, ואף נשמע אמין. "המוקדנית לא הבינה בהתחלה מה קורה, ואז היא כנראה היא האמינה שאני רובוט", הוא סיכם - וקיווה שזמני ההמתנה בחברה, אותה כבר עזב כאמור - יתקצרו משמעותית.

"היעד: המתנה של מספר דקות" (חדשות 2)

חברת הוט סופגת כבר שנים ביקורת רבה על רמת השירות במוקד שלה. בחודש יוני האחרון, משרד התקשורת קנס חברת החברה ב-1.3 מיליון שקלים, זאת לטענתם בשל זמני המתנה בלתי סבירים.

בריאיון לחדשות 2 בחודש שעבר, אילן צחי, מנכ"ל הוט, אמר כי החברה מודעת לבעיה ועל כן גייסה עוד 450 נציגי שירות שאמורים להקל בעומס. "בשבועות הקרובים נגיע לרף שירות תחרותי, והיעד הוא המתנה של לא יותר ממספר דקות", הצהיר.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv