מתה מפצעיה האישה שנפלה לפיר המעלית

פרמדיקים של מד"א הוזעקו לבניין רב קומות ברחובות, בו נפלה אישה כבת 45 לפיר מעלית מגובה של לפחות 5 קומות. הפרמדיקים הצליחו לחלץ את האישה מהפיר כשהיא פצועה באורח אנוש - ופינו אותה לבית החולים קפלן בעיר. הרופאים נלחמו על חייה במשך דקות ארוכות אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה

נפלה לפיר מעלית. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה ברחובות: אישה כבת 45 נפלה מגובה של לפחות חמש קומות לפיר מעלית, נחתה על גג המעלית שהייתה בקומה ראשונה - ונפצעה באורח אנוש. פרמדיקים שהגיעו למקום הצליחו לחלץ את האישה מהפיר, העניקו לה טיפול ראשוני ופינו אותה לבית החולים קפלן ברחובות שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

פרמדיק מרחב איילון מנחם קליין, שהיה מהראשונים בזירת האירוע, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הגענו לבניין בו דווח על צניחה של מעלית בבניין בן 10 קומות, מהקומה העליונה לקומת הקרקע. מסריקה ראשונית של שירותי הכיבוי שהגיעו למקום, ניכר כי לא נמצא דבר במעלית, אולם אחד הכבאים הבחין לפתע ביד משתרבבת מגג המעלית".

"מדלת המעלית בקומה השנייה, התגלתה אישה השרועה על גג המעלית, שנעצרה בקומה הראשונה. האישה, כבת 45, חולצה על ידינו לחדר המדרגות באמצעות שמיכה. בבדיקה ראשונית, נמצא שהיא סובלת מפגיעות רב מערכתיות ומתקשה לנשום. ביצענו צנרור כדי לפתוח לה את קנה הנשימה והיא הועברה במצב אנוש לבית החולים".

האישה הובהלה לבית החולים "קפלן" ברחובות ללא פעילות לבבית וללא נשימה כשהיא סובלת מפגיעות רב מערכתיות. הרופאים בחדר הניתוח נלחמו על חייה וביצעו בה פעולות החייאה, אולם חרף המאמצים הגדולים הם נאלצו לקבוע את מותה.

"קשה להעריך מאיזו קומה האישה נפלה", סיפר קליין, "אך לפי החבלות שלה, מדובר בצניחה מגובה רב - לפחות חמש קומות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת