שני ילדים נפצעו קשה בתאונות דרכים בפתח תקווה ובצפון

בכפר בענה שבגליל התחתון נפצעה הערב קשה מאוד ילדה בת 5, שככל הנראה נדרסה על ידי קרוב משפחתה כשנסע עם רכבו הפרטי לאחור - ופגע בה בעוצמה. בפתח תקווה נפצע קשה בן 12 שרכב על קורקינט

נדרסה על ידי קרוב משפחתה. רמב"ם, הערב (חדשות 2)

שני ילדים נפצעו הערב בשתי תאונות דרכים שונות ברחבי הארץ. בצפון פונתה לטיפול רפואי ילדה בת 5 במצב קשה מאוד, ובפתח תקווה נפצע קשה ילד בן 12 שרכב על קורקינט ונפגע מרכב. 

בת ה-5 נפצעה בכפר בענה שבגליל התחתון. רכב פרטי, בו ככל הנראה נהג קרוב משפחתה, דרס אותה. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הנהג נסע לאחור, ומשלא הבחין בילדה - פגע בה בעוצמה וגרם לה לפציעה קשה.

בני משפחתה הבהילו אותה למוקד הרפואי בכפר, שם העניקו לה כוחות מגן דוד אדום שהוזעקו למקום טיפול ראשוני, והעבירו אותה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם אושפזה במצב קשה אך יציב במחלקת טיפול נמרץ ילדים, כשהיא סובלת מפגיעה רב-מערכתית ושבר בגולגולת.

פראמדיק מד"א רביע איוב, סיפר בשיחה לחדשות 2 באינטרנט: "הילדה הגיעה למוקד הרפואי בכפר על ידי המשפחה, שם הזעיקו את כוחותינו. מדברי המשפחה עולה שהיא נדרסה על ידי רכב פרטי. כשהגענו למקום מצאנו את הילדה כשהיא בהכרה, אך מצבה הוגדר קשה עקב פגיעה רב-מערכתית שכללה את אזור הראש, החזה והגפיים. בשל חומרת הפציעה היא פונתה על ידי מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה".

גורם במשטרת כרמיאל סיפר כי קרוב משפחתה של הילדה השאיר את הרכב במקום התאונה ונמלט. כעת נבדק האם נסע לכיוון בית החולים כדי לוודא את מצבה. בוחני תנועה ממחוז הצפון פתחו בחקירת נסיבות האירוע.

פתח תקווה: בן 12 נפגע קשה מרכב

בפינת הרחובות ז'בוטינסקי ודנקנר בפתח תקווה, נפגע הערב ילד בן בן 12 מרכב חולף. יוסי חלבי, מפקח מרחב ירקון במגן דוד אדום, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "צוותי מד"א שהגיעו למקום התאונה מצאו את הילד כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית. לאחר שביצעו בו פעולות מצילות חיים, הוא הועבר במצב קשה לבית החולים בילינסון כשהוא מונשם ומורדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק