בן זוגה של הילה בצלאלי ז"ל: "לא מרגיש כעס"

פחות משבוע למותה של סגן הילה בצלאלי ז"ל בהר הרצל, מספר בן זוגה על האובדן. "שום דבר כרגע לא יכול לנחם אותנו, אלא אם היא תחזור פתאום", הוא מדגיש ומוסיף: "אני מאחל לכולם לזכות להכיר אדם כמו הילה"

כמעט שבוע לאחר האסון במהלך החזרות לקטס הדלקת המשואות בהר הרצל, מספר בן זוגה של הילה בצלאלי ז"ל, על הקושי לעכל את חסרונה. "השבוע האחרון היה הקשה בחיי", הוא מתוודה.

מתן ניסמוב, שהיה במערכת יחסים עם הילה, סיפר בריאיון לחדשות 2 באינטרנט על אופייה. "הילה היא בן אדם שגרם להמון אנשים לאהוב אותה", גילה מתן, "אני מאחל לכולם לזכות להכיר אדם כמו הילה".

"אין בנו נחמה, שום דבר כרגע לא יכול לנחם אותנו, אלא אם היא תחזור פתאום, אבל זה נותן חימום קטן בלב, שפתאום היא כל כך מפורסמת", אמר מתן בעצב. "עד לפני שבוע וחצי היא הייתה 'ממיק שלי', היא הייתה סג"מ ולא סגן הילה בצלאלי".

לדברי בן זוגה של הילה, בימים האחרונים לחייה חשב עמה כיצד יחגגו את כניסתה לקבע. "מוות מיותר ללא ספק, אבל כל מוות מיותר ואני לא מרגיש כעס כלפי איש. המוות הזה מאוד קרוב, וזה הכי כואב והכי מצמרר".

מתן מדגיש כי השבוע האחרון הוא ללא ספק השבוע הקשה ביותר בחייו, אך מבהיר כי הילה הייתה מאושר ברגעיה האחרונים, לפני קריסת גשר התאורה שהוביל למותה. "הטקס היה חשוב לה מאוד והיא שמחה על שזכתה להשתתף בו", ציין.

אמה של הילה: "אל תרעדי ילדה שלי"

הרמטכ"ל בני גנץ הניח בתחילת השבוע זר פרחים ואת דגלון ראש המטה הכללי על קברם של החיילים האחרונים שנהרגו לפני יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, בהם בצלאלי, בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

בני משפחתה של בצלאלי ליוו את הרמטכ"ל ואת משלחת צה"ל בעלייה לקבר הטרי. הרמטכ"ל חיבק את אמה של הילה, סיגלית, ואמר: "כאן, בהר הרצל, מסמלות המצבות חיים שנגדעו בטרם עת וחלומות שלעולם לא יתגשמו, אך יחד עם זאת מסמלות אבנים אלו את אבני החומה של האומה".

סיגלית עצמה נישקה את חלקת הקבר והתייפחה עליו ארוכות. היא פנתה לקבר ואמרה לבתה: "אל תרעדי ילדה שלי, אל תפחדי, אמא פה... לא האמנת שאת יכולה להיות קצינה, אבל הנה הפכת להיות סגן. אני לא עצובה, אני שמחה, עכשיו קצת כואב לי אבל זה יעבור". גנץ ניחם את האם ואמר לה: "הילה יכלה להגיע לפסגות אמיתיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת