מי רכש דגל בכביש לכבוד החג? רה"מ

עוברי אורח נבהלו למראה המאבטחים של שיירת ראש הממשלה שעצרו את התנועה בנשקים שלופים. הסיבה: רה"מ ניגש אל מוןכר דגלים שעמד בכביש ורכש ממנו דגל ב-5 שקלים. נתניהו אף נתן למוכר תשר, שיבח את עבודתו, אבל ביקש ממנו להיזהר ולא לעמוד בכביש

נתניהו קונה דגל היום (תקשורת ראש הממשלה)

לקראת יום העצמאות, נוהגים ישראלים רבים להצטייד בשלל דגלים ולתלות אותם בפתח ביתם, מהחלון וכמובן - על שמשת הרכב. מי שהצטרף להמוני הקונים, ואף טרח לרכוש את הדגל בעצמו, הוא לא אחר מאשר ראש הממשלה בנימין נתניהו. אלא שהמעשה הציוני גרם ללא מעט בהלה בקרב תושבי הבירה, שנדהמו לראות את מאבטחי ראש הממשלה יוצאים מהרכב בנשקים שלופים ועוצרים את התנועה.

בעת שנסע היום ברכב השרד שלו בירושלים, בדרכו למשרד, הבחין ראש הממשלה במחזה מוכר בישראל לקראת יום העצמאות: אדם שעמד בצומת ומכר לנהגים דגלי ישראל קטנים שניתן להעמיד על שמשת הרכב. נתניהו ביקש מהנהג שלו לעצור וירד בעצמו מהרכב כדי להצטייד בדגל.

עדת ראייה שהייתה במקום סיפרה ל"גלובס" כי האירוע גרם לבהלה במקום: "נבהלנו למראה המאבטחים החמושים. ראיתי תיק זרוק על הרצפה וחשבתי שזה חפץ חשוד, אבל בסוף התברר שזהו התיק של המוכר, וכל הבלגן והפקקים נגרמו בגלל ראש הממשלה".

לפי לשכת ראש הממשלה, נתניהו ניגש למוכר, קנה ממנו דגל בחמישה שקלים ואף השאיר לו חמישה שקלים נוספים כתשר. "אתה עושה עבודה חשובה מאוד", אמר נתניהו למוכר, "עוזר לצבוע את הארץ בכחול ולבן. יש לי רק בקשה קטנה ממך - שמור על עצמך, תעמוד על המדרכה ואל תרד לכביש", ביקש ראש הממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת