אמה של סגן הילה ז"ל תדליק משואה

סיגלית בצלאלי, אמה של סגן הילה בצלאלי ז"ל שנהרגה באסון התמוטטות גשר התאורה בהר הרצל, נענתה לבקשתו של יו"ר הכנסת רובי ריבלין ותדליק משואה יחד עימו בטקס יום העצמאות הממלכתי בהר הרצל, מטרים ספורים מהמקום בו איבדה בתה את חייה. הבוקר צפויה המשפחה לקום מהשבעה ולהניח זר על קברה של הילה יחד עם הרמטכ"ל גנץ

כבוד אחרון לסגן הילה ז"ל (פייסבוק)

סיגלית בצלאלי, אמה של סגן הילה בצלאלי שנהרגה באסון התמוטטות גשר התאורה בהר הרצל, תדליק משואה בטקס יום העצמאות הממלכתי, באותו מקום בו איבדה בתה הצעירה את חייה, כך מפרסם היום העיתון "מעריב".

אמה של סגן הילה נענתה לקריאתו ובקשתו של יו"ר הכנסת רובי ריבלין להדליק עימו את המשואה לזכרה של הילה ז"ל שרק לפני ימים ספורים עוד התכוננה להשתתף בטקס כחיילת מן המניין.

הבוקר צפויים בני משפחת בצלאלי לקום מהשבעה ויצטרפו לרמטכ"ל רא"ל בני גנץ בהנחת זר על קברה של סגן הילה. מדי שנה נוהג הרמטכ"ל המכהן להניח פרחים על קברו של החייל האחרון שנהרג לפני יום הזיכרון וכחלק ממסורת זו יבקר השנה הרמטכ"ל בקברה של הילה ז"ל.

"אני מבקש לקיים את הטקס השנה ולהקדיש אותו להילה", אמר ניב, אחיה של הילה, בריאיון לחדשות 2. "החלום שלה היה להופיע בטקס יום העצמאות, היא כל כך חיכתה לזה", סיפר האח ההמום. כעת נראה שבקשתה הכואבת של המשפחה השכולה מתקבלת.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת