בכירים בכדורגל: "מקווים שההפסקה תעזור - כך אי אפשר להמשיך"

"מכאן אי אפשר להמשיך כרגיל. צריך לקבל החלטות קשות", כך אמרו הבוקר משה דמאיו מבני יהודה וקובי בלדב ממכבי נתניה, בעקבות החלטת יו"ר ההתאחדות אבי לוזון לבטל את משחקי ליגת העל שתוכננו להבוקר. "המהלך לעצירת האלימות צריך להיות כולל את הממשלה, בתי המשפט, המשטרה וההתאחדות", הוסיפו

את השבת השמשית יעבירו אלפי אוהדי כדורגל, שחקנים ובעלי קבוצות מרותקים למסכי הטלוויזיה - זאת בעקבות החלטתו של יו"ר ההתאחדות אבי לוזון לעצור את משחקי ליגת העל שתוכננו להיום.

לוזון הודיע על ההחלטה אתמול בריאיון מיוחד בתכנית אולפן שישי, והסביר את ההחלטה בכך ש"אני לא רוצה שאנשים ימותו במגרשים". מנכ"ל בני יהודה משה דמאיו, שהמשחק הביתי של קבוצתו מול מכבי חיפה לא יתקיים הערב בבלומפילד, תמך בהחלטתו של לוזון. "אם החליטו לבטל לפחות שנצא נשכרים מכך", אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"עם זאת, חשוב להדגיש שההתאחדות לבד לא יכולה להילחם באלימות לבדה, ויש לבצע מהלך כולל יחד עם הממשלה, המשטרה, בתי המשפט ובעלי הקבוצות. אחרת אין סיכוי לפתור את הבעיה", הוסיף דמאיו.

תזכורת: כך הסתיים אמש משחק העונה בליגה הלאומית

גם מנכ"ל מכבי נתניה קובי בלדב הגיב בחיוב לביטול המחזור, והוא מקווה שכעת יירגעו מעט הרוחות. "אי אפשר להמשיך ככה כי אנחנו מאבדים את הטעם הטוב בכדורגל. בשני האירועים האחרונים האלימות הייתה בתוך המגרש וזה צריך להדליק נורה אדומה אצל כולם. אני חושב שההפסקה הזו תגרום לכולם להבין את חומרת המצב אליו הגענו בכדורגל. מכאן אין לברוח, צריך לקבל החלטות קשות ולהתחיל להיערך לעונה הבאה", אמר בלדב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת