הקטנוע נמחץ - הנהג ניצל בנס

נהג קטנוע שהיה מעורב היום בתאונה עם משאית בפתח תקווה ניצל בנס לאחר שהקטנוע שעליו רכב, נמחץ תחת המשאית הכבדה. תיעוד ממקום האירוע לא מותיר ספק לגבי גורל הנהג לולא הספיק לקפוץ מהאופנוע. הוא פונה לביה"ח עם פגיעות קלות בלבד

זירת התאונה בפתחת קווה, היום (יהודה הילדיסהיים, חדשות 24)

אפשר להגדיר את זה תושייה, נס, או השגחה אלוהית, בכל מקרה על התוצאה אי אפשר להתווכח: נהג קטנוע הספיק לקפוץ מהקטנוע שעליו רכב רגע לפני שמשאית פגעה בו, ובכך חייו ניצלו.

זה קרה היום ברחוב ז'בוטינסקי פינת שנקר בפתח תקווה. חובשי 'איחוד הצלה' שהוזעקו למקום התאונה לא האמינו למראה עיניהם: במקום עמדה משאית כבדה, כשתחת הפגוש הקדמי שרוע קטנוע. למרבה המזל נהג הקטנוע הספיק לקפוץ ממנו רגעים ספורים לפני שהמשאית פגעה בו ונפגע קלות בלבד.

החובשים העניקו לנהג טיפול ראשוני במקום ומשם הוא פונה לבית החולים להמשך טיפול. "קיבלתי קריאה ממוקד 'איחוד הצלה' על תאונה קשה עם מעורבות רוכב אופנוע ומשאית, הגעתי למקום וראיתי את רוכב האופנוע שבאורח נס נחבל קלות בלבד לאחר שהספיק לקפוץ מהאופנוע באותה עת שחש שהמשאית פגעה בו", סיפר משה זיידל חובש 'איחוד הצלה' שעובד בסמוך למקום התאונה. "הרוכב נפגע קלות מחבלות כתוצאה מהזינוק המהיר, ופונה לאחר הטיפול הראשוני לבית החולים, מדובר בנס גלוי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת