התלמיד שביצע החייאה במורתו משחזר

בתום טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה שנערך בבית ספר באשדוד, התמוטטה מורה כבת 50 – ומתה. תלמידים ניסו לבצע בה החייאה אך ללא הצלחה. היא פונתה לבית החולים ברזילי שם נקבע מותה. המורה הייתה אהודה מאוד בבית הספר ואף הייתה זו שהנחתה את הטקס

טרגדיה היום בטקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה בבית הספר העל-יסודי מקיף ו' באשדוד. בתום הטקס, המורה שהנחתה אותו התמוטטה והועברה לחדר סמוך. תלמידים בבית הספר, המתנדבים גם במד"א, ביצעו במורה החייאה עד שהגיעו הפרמדיקים של מד"א.

במהלך הטקס, אמרה המורה לעמיתיה כי אינה חשה בטוב והמורים שסביבה ניסו לעזור לה ולתת לה לשתות. אולם, עם סיום הטקס, התעלפה המורה והתמוטטה. לחדר אליו פונתה, הגיעו כמה תלמידים שהם גם מתנדבים במד"א. "בלי לחשוב פעמיים נכנסתי פנימה", משחזר התלמיד עומר דלויה, שמשמש גם כמתנדב במד"א, "קיוויתי לא למצוא מישהו שאני מכיר. אבל קרה מה שקרה. נכנסתי, ונכנסו לסבב של החייאה".

אחרי מאמצי ההחייאה, הגיעו למקום פרמדיקים של מד"א, שניסו לייצב את מצבה של המורה, כבת 50. לאחר מכן, פינו אותה הפרמדיקים לבית החולים ברזילי באשקלון, תוך כדי המשך ניסיונות החייאה בניידת. אולם, הניסיונות לא צלחו - והיא הלכה לעולמה בבית החולים. בבית הספר העידו כי המורה הייתה אהובה מאוד בבית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת