עכו: 6 לכודים חולצו ללא פגע לאחר פיצוץ צינור במפעל

שישה בני אדם נלכדו אחר הצהריים בפיצוץ צינור שארע במפעל טמבור בעכו. בתחילה היה חשש לשלומם של השישה, שנלכדו מאחורי הצפת קצף בגובה 2 מטרים, אך לאחר זמן קצר נוצר עמם קשר. כוחות ההצלה חילצו את הלכודים בתום שעה קלה ללא פגע

פיצוץ במפעל 'טמבור' בעכו הוביל ללכידתם של שישה מעובדי המפעל מאחורי מחסום קצף בגובה 2 מטרים. כוחות של מד"א וכיבוי אש הוזעקו למקום על מנת לסייע בחילוץ הלכודים, שלא נפגעו באירוע.

בשעה 16:10 התקבל הדיווח הראשון במד"א מרחב אשר שבגליל על פיצוץ צינור במפעל טמבור בעכו. בתחילה, שישה מעובדי המפעל שנכחו בזירת הפיצוץ הוגדרו נעדרים והיה חשש לשלומם, אולם לאחר זמן קצר נוצר קשר עם הלכודים והתברר כי הם בהכרה ולא נפגעו בפיצוץ.

כתוצאה מפיצוץ הצינור, הוצף האזור בקצף מזיק בגובה 2 מטרים, שדרכו לא יכלו הלכודים לעבור. כוחות הכיבוי וההצלה שנמצאים במקום פעלו במקום על מנת להשתלט על האירוע וחילצו את הלכודים ללא פגע.

"בתחילה לא הצלחנו ליצור איתם קשר, אבל אחרי כמה דקות דיברנו איתם והבנו שהם בהכרה מלאה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רס"ר יגאל בן אבו ,דובר שירותי כבאות והצלה גליל מערבי. "כל המפעל הוצף בגובה 2-2.5 מטרים. אמנם לא מדובר בחומר רעיל, אך כשעוברים אותו ישנה סכנת טביעה וכן מדובר בחומר קר מאוד. הלכודים חולצו ללא פגע, כשהם סובלים מעט מקור".

"כל המפעל הוצף בגובה 2-2.5 מטרים. אמנם לא מדובר בחומר רעיל, אך כשעוברים אותו ישנה סכנת טביעה וכן מדובר בחומר קר מאוד. הלכודים חולצו ללא פגע, כשהם סובלים מעט מקור"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפן לחדשות 2 בפייסבוק