המוהל בטוויטר: "הפין הכי קטן שראיתי - מיקרו פינס"

הרב אבי זרקי מבצע את טקס ברית המילה לעיתים קרובות, אבל היום נראה שחצה את גבול הטעם הטוב: הוא "צייץ" את רשמיו מאיבר מין של פעוט שבו טיפל ותיאר אותו לפרטי פרטים: "זה היה קצת יותר עבה מגפרור. בהתחלה חשבתי שזו בת". בתגובה אמר: "אני שומר בקנאות על הפרטיות של הלקוחות שלי"

ה"ציוץ" בטוויטר (טוויטר)

צנעת הפרט? כנראה שמדובר במושג שהרב אבי זרקי אינו מכיר. היום כתב המוהל, לאחר שככל הנראה חזר מאחת מבריתות המילה שביצע, הודעה בנוסח פוגעני, אשר מתייחסת לגודל איברו של הפעוט בו ביצע את ההליך הכירורגי. טרם התקבלה תגובתו של הרב בנושא.

"היום עשיתי ברית לילד עם הפין הכי קטן שראיתי בחיים - מיקרו פינס", צייץ הרב זרקי בבדיחות הדעת והוסיף: "שתבינו, זה קצת יותר עבה מגפרור". בהודעה לא צוין למי מהפעוטות בהם ביצע את הטקס התכוון זרקי. בסופו של הציוץ, ציין הרב כי "בהתחלה חשבתי שזאת בת", ולא שכח לסכם בברכת ברית המילה המסורתית: "זה הקטן גדול יהיה".

עד עתה, לא ניתן להשיג את תגובתו של המוהל על הדברים - אך עם זאת, בשיחה שקיים עם הבלוגר עידו קינן באתר "חדר 404" הוא ניסה להתגונן: "לא ציינתי את המקום של הברית, שם הילד, שם ההורים, מי היה הסנדק, משקל של הילד, מוצא עדתי. אני שומר בקנאות על הפרטיות של הלקוחות שלי. אף אדם מהכמות העצומה של האנשים לא יכול לדעת את מידת הפין של הילד. כשאני עושה ברית מילה".

באתר האינטרנט שמפעיל זרקי הוא מתפאר, בין היתר, בשורה ארוכה של ידוענים שעשו שימוש בשירותיו - ובהם: הדוגמנית מירי בוהדנה, הבדרן ספי ריבלין והעיתונאית אושרת קוטלר. על הסיבות שהביאו אותו לפרסם את ה"ציוץ" אמר: "אני פשוט רוצה להביא לבלוג שלי גישה חדשנית שאמרת שאם יש דברים שהם יוצאי דופן, יש ליידע את הציבור על כך, ולנצל את כל הטכנולוגיה שעומדת לרשותנו היום. אני חושב שההלכה והטכנולוגיה הולכות יד ביד. אני רואה את זה דווקא בחיוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת