שלמה בניזרי: "אני מרחם על סא"ל אייזנר"

אחרי שהשווה בין תקופת מאסרו לתקופת שביו של גלעד שליט, ממשיך שלמה בניזרי לעורר סערה. הפעם, התייחס בניזרי למקרה בו תועד סא"ל אייזנר מכה פעיל דני. "ככה מפרקים מדינה, לוקחים אנשים שתרמו למדינה ושופטים אותם. בעתיד אף אחד לא ירצה ללבוש מדים ולשרת את המדינה", אמר בניזרי בריאיון לרדיו קול ברמה

נמשכות התגובות לסרטון בו נראה סא"ל שלום אייזנר מכה פעיל שמאל במהלך הפגנה בבקעת הירדן. הפעם, התייחס לסרטון האסיר המשוחרר שלמה בניזרי. "אתה יכול לתרום למדינה כמו במקרה שלי, אבל אם נניח מעדת ועשית טעות קטנה - הופכים אותך לקורבן". בניזרי אמר את הדברים בריאיון לתכנית "שמונה עד עשר" עם מוטי לביא ברדיו "קול ברמה".

"הפכו אותו לפושע גדול ושכחו מה הוא עשה", הוסיף השר לשעבר, "במקום לגבות את הקצינים ולדון את האדם לכף זכות - טוענים אותו לכף אשפה. אני מרחם עליו ומבין מה שהוא עובר, אחרי שאני שומע את השיח בנושא אני מרגיש הרגשה של דז'ה וו, זה מחזיר אותי אחורה- וגורם לך להבין שהיום זה אני מחר זה מישהו אחר, ככה מפרקים מדינה. בעתיד אף אחד לא ירצה להיות איש ציבור וללבוש מדים".

"הכאב שלי גדול משל גלעד שליט"

השר לשעבר בניזרי שוחרר בחודש שעבר ממאסרו, וכבר הספיק לעורר סערה גדולה כאשר השווה בין תקופתו כאסיר לתקופה בה גלעד שליט שהה בשבי החמאס.

בריאיון שהעניק על תקופת מאסרו תיאר בניזרי את כאבו כ"יותר גדול", כלשונו, מזה שחש גלעד שליט בחמש השנים הארוכות שהעביר בשבי חמאס בעזה.

בריאיון לתחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" סיפר בניזרי על תחושותיו כשריצה את מאסרו ואמר: "יכול להיות שזה יישמע פתטי, אבל הדמות שעמדה לנגד עיניי היא של גלעד שליט. הבנתי את הכאב שלו ואת התסכול. אני מבין מה זה כאב, רק שהכאב שלי - יותר גדול. הכאב שלו נגרם ממחבלים ושלי ממערכת המשפט הישראלית".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת