מאות אוהדים הפגינו עם ברקוביץ'

כמה מאות אוהדי כדורגל הפגינו במחאה על החלטת בית הדין של ההתאחדות לדחות את עונשה של מכבי פתח תקווה לעונה הבאה. מוביל המחאה, אייל ברקוביץ' והאוהדים המתוסכלים הניפו שלטים וקראו ליו"ר ההתאחדות אבי לוזון להתפטר. "בישראל יש מספר מצומצם של אנשים שעושים בענף הכדורגל כשלהם", טענו האוהדים

החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לדחות את העונש של מכבי פתח תקווה היתה צעד אחד יותר מדי עבור אוהדי הכדורגל בישראל ועבור אייל ברקוביץ' שהחליט לפתוח במחאת אוהדים כוללת.

מול משרדי ההתאחדות לכדורגל ברמת גן הפגינו מאות אוהדים שנשאו שלטים וקראו ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, להתפטר. המפגינים הגיעו על מנת למחות על שליטתם של עסקנים השולטים במשרדי ההתאחדות בכדורגל. האוהדים סיפרו על הרגשה שבישראל יש מספר מצומצם של אנשים שעושים בענף הכדורגל כשלהם.

הסערה החלה בעקבות אירועים אלימים שהתרחשו בתום משחק הכדורגל בין מכבי פתח תקווה להופעל חיפה. עלי חטיב, שחקן חיפה, הותקף על ידי מאמן השוערים של מכבי פתח תקווה עמי גניש והסדרן מטעם המועדון יגאל ממן. בית הדין של ההתאחדות החליט להפחית שלוש נקודות ממאזנה של הקבוצה אך לבסוף הוחלט לדחות את ביצוע העונש לעונה הבאה.

אמש: אוהד איים בפייסבוק על חייו של עמוס לוזון

הערב יתקיים מפגש מכריע בין מכבי פתח תקווה להפועל באר שבע. ארגון אוהדי הקבוצה הדרומית קראו ליו"ר ההתאחדות אבי לוזון ולאחיו, נשיא מכבי פתח תקווה, שלא להגיע למשחק והדגישו כי אין הם מתכוונים לפעול או לנקוט באלימות.

אמש פורסם כי אוהד כדורגל פרסם בפייסבוק איומים על חייו של נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון. האוהד נעצר על ידי המשטרה ושוחרר במהלך היום.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת