הטביעה בכינרת: בן הזוג של הצעירה שטבעה ניסה להתאבד

אחרי חיפושים קדחתניים וכשברקע חשש כבד לחייו, אותר הצעיר שאמור היה להינשא בחודשים הקרובים לרותי יאלו - שגופתה נמשתה אתמול ממימי האגם. הוא הגיע בכוחות עצמו אל הלולים של מושב מעלה גמלא, שם ניסה לדקור עצמו. שוטרים מנעו זאת ממנו ופינו אותו לקבלת סיוע נפשי

התפתחות נוספת בטרגדיה שהחלה בחופשה בכינרת והסתיימה במותה של רותי יאלו - לאחר שארוסה של רותי אותר תשוש במעלה גמלא שברמת הגולן. הבוקר התברר כי באירוע נמנע אסון כפול. 

לפנות בוקר הגיע הצעיר בכוחות עצמו אל אזור הלולים של מושב מעלה גמלא וביקש סיוע מאחד התושבים בחילוץ רכבו שנתקע. הוא סירב לקבל מזון ושתייה וניסה להתאבד כשניסה לדקור עצמו במספריים - אולם שוטרים שהגיעו למקום מנעו זאת ממנו.

הוא הועבר לקבלת סיוע נפשי בבית החולים "זיו" שבצפת. הצעיר עזב את החוף בשיאם של ניסיונות האיתור של ארוסתו, בת 26 במותה, אך לא שב לבית מגוריו באשדוד - מה שעורר חשש כבד לחייו.

"איך אחייה בלעדיך?"

האסון התרחש אתמול אחר הצהריים בחוף דוגית שבאגם, שאליו הגיעו השניים - שהיו אמורים להינשא בחודשים הקרובים - כדי לבלות את ימיו האחרונים של חג הפסח. רותי וארוסה יצאו יחד עם מזרוני ים, ונסחפו במהירות ברוח החזקה.

כוחות החילוץ הצליחו להציל את בן זוגה של יאלו, שנמשה ממי הכינרת במצב קל. לאחר מכן נמשכו במשך שעות ארוכות החיפושים אחר רותי, שהסתיימו באיתור גופתה בעוד בן זוגה וחבריה ההמומים מביטים בנעשה מן החוף.

בן זוגה של יאלו נמשה ממי הכינרת במצב קל. אחרי שחולץ נמשכו במשך שעות ארוכות החיפושים אחר ארוסתו, שהסתיימו באיתור גופתה. פרמדיק מד"א רענן חכם סיפר כי במהלך הסריקות באגם, עמד הצעיר וצעק: "יפה שלי, חיים שלי. איפה את? איך אחייה בלעדיך?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת