אסון בכינרת: בת 26 טבעה למוות

שני צעירים בני 26 שנכנסו לשחות בחוף דוגית נסחפו אל תוך הכינרת. הגבר נמשה מהמים במצב קל. לדבריו, ארוסתו הייתה איתו. צוללנים של השיטור הימי חיפשו אחריה, עד שגופתה נמצאה

חופשת החג הסתיימה באסון: שני בני זוג ששחו בכינרת נסחפו. הגבר, בן 26, נמשה מהמים במצב קל. במשך שעות ארוכות חיפשו צוללנים של השיטור הימי אחרי בת זוגו, עד שמצאו את גופתה.

ממד"א נמסר כי התקבלה קריאה על שני אנשים שטובעים בחוף דוגית. למקום שוגרה ניידת טיפול נמרץ. כשהפרמדיקים הגיעו למקום, סיפרו להם מטיילים כי הם משו את הגבר מהמיים. לדבריו, ארוסתו הייתה עמו אך לא הצליחו להוציאה מהמים.

לא רחוק משם, סמוך לחוף הוואי, נפגע צעיר כבן 25 מכוויות כשמיכל הדלק באופנוע הים שלו התפוצץ. הוא פונה על ידי צוותי מד"א לבית החולים "פוריה" בטבריה במצב קל-בינוני.

אסון בדרום: בן 13 מת בטביעה

נער בן 13 טבע היום באגם בפארק גולדה בדרום. הנער נמשה על ידי מטיילים לאחר כשבע דקות בהן שהה מתחת למים ופונה במצב קריטי לבית החולים סורוקה, שם נקבע מותו.

הנער בן ה-13 יצא לשחייה עם אחיו הצעיר בן ה-11, למרות השלטים המוצבים במקום ואוסרים על הרחצה באגם. השניים נכנסו למים ובשלב מסוים נקלעו למצוקה. האח הצעיר חולץ בשלב מוקדם במצב קל בעוד אחיו נעלם במימי האגם.

לאחר דקות ארוכות של אימה מטיילים שהגיעו למקום משו את הנער מהמים. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לצעיר טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים "סורוקה" בבאר שבע במצב אנוש.

הרופאים בבית החולים נאבקו על חייו של הנער אך לא לבסוף נותר להם אלא לקבוע את מותו. משטרת דימונה פתחה בחקירת נסיבות האירוע הקשה.

צעיר נהרג בתאונה בכביש 6

צעיר בשנות ה-20 לחייו נהרג ועוד שבעה בני אדם נפצעו קל-בינוני, בתאונת דרכים בין שלושה כלי רכב בכביש 6, ק"מ צפונית למחלף אייל.

אמבולנסים של מד"א פינו את הפצועים לבתי החולים מאיר בכפר סבא ובילינסון בפתח תקווה. ממד"א נמסר כי אחד הפצועים, גבר כבן 30, סובל משברים רבים בגפיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת