קק"ל: מספר שיא של שני מיליון ישראלים טיילו בחופש פסח באתרי הקרן

בקרן הקיימת לישראל סיכמו בסיפוק גדול את חופשת הפסח. על פי נתוני הקרן, כשני מיליון ישראלים הגיעו לאתרי החברה שהיו פתוחים בחינם במהלך החופשה, מה שמהווה מספר שיא של כל הזמנים. עם זאת, בקרן עדיין מצפים להגעת אלפי נופשים מחר - עם חגיגות המימונה

2 מיליון מטיילים בפסח (חדשות 2)

את השבת השמשית ניצלו היום כמאה אלף ישראלים לטיולים בגנים הלאומיים ובשמורות הטבע. רבים מהם הגיעו לחוף פלמחים שם התקיימה תחרות פיסול בחול ולגן הלאומי עין חמד.

היום האחרון של חופשת הפסח נוצלה גם לסיכום מספר המטיילים, כאשר בקרן הקיימת לישראל מדווחים על מספר שיא של שני מיליון ישראלים שהגיעו ליערות ואתרי הקרן שפעלו בחינם במהלך חג הפסח. במקביל, סיפרו אנשי הקרן כי בחג פינו המתנדבים כ-750 טונות של זבל. "רוקנו את הפחים פעמיים עד שלוש ביום", סיפרו.

"לא זכור לנו כזה חג פסח שמח ופעיל", אמר יו"ר קק"ל אפי שטנצלר, "נראה כי רבים מהישראלים העדיפו לבלות את החג בטבע במקום בחו"ל או בבתי מלון", הוסיף. האתרים המרכזיים בהם חגגו הישראלים: יערות בירייה וברעם שבגליל, פארק הירדן שבדרום רמת הגולן, אגמון החולה, יער אחיהוד, יער בן שמן ופארק דנדה שבאזור ירושלים.

עם זאת, עדיין לא הסתיימה ההיערכות המיוחדת של קק"ל לפסח. על פי ההערכות, יגיעו מחר מאות אלפי נופשים לחגיגות המימונה. בשל מזג האוויר השרבי מבקשים בקק"ל לשמור על כללי בטיחות באש ולהקפיד על כיבוי הגחלים בתום השימוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת