חג בטבע: יותר מ-100 אלף מטיילים בפארקים ובשמורות

הישראלים מנצלים את הימים האחרונים של החג: משעות הבוקר פוקדים יותר מ-100 אלף מטיילים את הפארקים, שמורות הטבע והגנים. נחל הבניאס ושמורת עין גדי משכו את מספר המבקרים הרב ביותר. פארק גולדה ופארק רמות מנשה מלאים עד אפס מקום. עומסי תנועה בכביש החוף ובאזור הצפון

עם ישראל לא מבזבז את הימים האחרונים של החג בבית - ויוצא לטבע: משעות הבוקר פוקדים יותר מ-100 אלף מטיילים את הפארקים ושמורות בטבע. בכבישים עמוס: פקקים בכביש החוץ ובצפון הארץ.

משמורות טבע והגנים נמסר כי יותר מ-100 אלף מטיילים הגיעו עד כה לאתרי הטבע השונים. המקומות אליהם הגיעו מספר גבוהה במיוחד של מבקרים הם שמורת נחל הבניאס בצפון, ושמורת עין גדי בדרום הארץ.

בנוסף נרשמת פעילות ערה באתרים שונים בהם מתקיימות פעילויות מיוחדות, בהם חוף בית ינאי שם נערך פסטיבל פיסול בחול. גם מקק"ל נמסר על עשרות אלפי מבקרים ביערות ובאתרים ברחבי הארץ.

פארק גולדה שבדרום משך מספר גבוה של מבקרים והוא מלא עד אפס מקום. מקק"ל נמסר כי פארק ערד, פארק ירוחם ופארק דימונה מלאים, אך עדיין ניתן להגיע אליהם. פארק רמות מנשה שבמרכז עמוס גם הוא והציבור מתבקש שלא להגיע, אך ניתן לפנות לחניוני זורע הסמוכים.

בעקבות התנועה הערה של המטיילים - עומס מורגש גם בכבישים. ממשטרת התנועה נמסר על פקקים בכביש החוף ממחלף חבצלת עד למחלף אולגה, בכביש 70 מצומת יבור לצומת אחיהוד ובכביש 65 מצומת מגידו לצומת הסרגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת