אדם נשרף למוות ברכב ליד המכתשים

צוותי מד"א וכיבוי הוזעקו לסביבות מפעל במעלה עקרבים, שם עלתה באש מכונית - ובתוכה אדם שנלכד. אחרי שהצליחו להשתלט על הלהבות, נאלצו לקבוע את מותו. במקביל, נפצע קשה אדם בפיצוץ גזייה בנחל דוד

אדם נשרף למוות ברכב. ארכיון (אבי אבקסיס)

גבר שפרטי זהותו עדיין אינם ברורים נשרף למוות אחר הצהריים במכוניתו, שחנתה באזור התעשייה במעלה עקרבים שבנגב. כוחות כיבוי גדולים וכן צוותים של משטרה ומד"א הגיעו לזירה, אך לאחר שהשתלטו על הלהבות - נאלצו לקבוע את מותו של האיש, שהיה לכוד בתוך הרכב הבוער.

"אחר הצהריים התקבל דיווח על רכב שנמצא שרוף במפעל צין שבמעלה עקרבים", מסרו במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "הכוחות שהגיעו למקום גילו בתוך הרכב גופת אדם שהועברה לבדיקת נסיבות המוות וביצוע הליך זיהוי במכון לרפואה משפטית באבו כביר".

עם קבלת ההודעה על האירוע, הוכרזה במד"א כוננות ואנשי הארגון נערכו להגיע לאירוע, בין היתר במסוקים. במקביל, התרחש אירוע חמור אחר - גם הוא בדרום: ב-17:37 התקבלה קריאה על פיצוץ גזייה בנחל דוד הסמוך לים המלח.

החובשים שהגיעו למקום פינו מטייל שנכווה קשות. ניידת טיפול נמרץ של מד"א ומסוק הועמדו גם במקרה זה בכוננות כדי להבטיח שהאיש יפונה במהרה לטיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק