ראש הממשלה מברך - גם באינסטגרם

אחרי מספר החברים הנאה בפייסבוק, פנה נתניהו לעשות שימוש גם ברשת שיתוף התמונות שנמכרה לפייסבוק בתמורה של מיליארד דולרים. כך הוא בחר להעביר את ברכתו לאזרחי ישראל - בתיעוד מצולם

נתניהו מברך - גם באינסטגרם (חדשות 2)

חול המועד פסח בשיאו, וראש הממשלה בנימין נתניהו, שמאז כניסתו לתפקיד עושה שימוש בסדר גודל לא מבוטל ברשתות החברתיות, בחר לשגר לאזרחי ישראל ברכה מקורית למדי: הוא כתב על גבי שתי מצות בסירופ שוקולד "מאחל המשך פסח מתוק", צילם זאת והעלה את התמונה לדף הפייסבוק שלו - דרך חשבון שפתח ברשת החברתית "אינסטגרם".

הרשת החברתית מבוססת התמונות, שמאז היווסדה - לפני כשנה וחצי - ועד לאחרונה הייתה זמינה למשתמשי אייפון בלבד, טלטלה הערב את השוק שבו היא פועלת אחרי פרסום העסקה שלפיה תימכר לפייסבוק בתמורה למיליארד דולרים. לפחות עד כה, מדובר בעסקה הגדולה ביותר בתולדות הרשת בבעלותו של מארק צוקרברג.

במסגרת הפעילות הענפה של נתניהו בפייסבוק, נמסרה במהלך היום הודעה חגיגית מלשכתו שבישרה על כך שמספר חבריו בדף הרשמו שלו ברשת החברתית חצה את רף 200 אלף ה"לייקים".

אלא שפילוח זהות "מחבביו" של נתניהו מעלה נתונים מפתיעים: מחצית מהחשבונות שייכים לתושבי ארצות הברית ואילו 3% מהם הם אזרחי מדינות מוסלמיות שלא מקיימות יחסים דיפלומטיים עם ישראל. למעשה, רק כ-17% מבין ה"לייקים" שייכים לאזרחים ישראלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת