גלעד שליט: ראיתי הרבה טניס בטלוויזיה בשבי

אורח הכבוד היום ביציעי איצטדיון הטניס ברמת השרון היה גלעד שליט, שללא ספק נהנה מהתצוגה של אנדי רם ויוני ארליך ומהניצחון שהעלה את הנבחרת לפלייאוף ההעפלה לבית העולמי העליון. בתום המשחק ירד שליט לחדרי ההלבשה, נפגש עם השחקנים וסיפר להם כי חוטפיו נתנו לו לצפות בטניס. אנדי רם: "מאד התרגשנו שבאת"

נבחרת ישראל בטניס עלתה היום לפלייאוף ההעפלה לבית העולמי העליון בגביע דייויס, כשגברה על פורטוגל 0-3 עם ניצחון חלק של אנדי רם ויוני ארליך, אבל מי שגנב את ההצגה ביציעים במגרש ברמת השרון היה ללא ספק גלעד שליט.

החייל שחזר מהשבי ידוע כחובב ספורט מושבע, והוא ביקר בחודשים האחרונים הן במשחק כדורסל של מכבי תל אביב והן במשחק כדורעף של הפועל מטה אשר, והיום הגיע תורו ליהנות גם מטניס.
יחד עם אחיו יואל וחברתו יערה וינקלר, צפה גלעד בתצוגה של הצמד אנדי רם ויוני ארליך, שגברו על הזוג הפורטוגלי בשלוש מערכות חלקות, 4:6, 4:6 ו-3:6, והשלימו ניצחון חלק לישראל. היריבה הבאה של הנבחרת, בחודש ספטמבר, עדיין לא הוגרלה.

בתום המשחק ירד שליט לחדר ההלבשה ונפגש עם שחקני הנבחרת. "ראיתי לעיתים טלוויזיה בשבי וזה היה בעיקר טניס", סיפר שליט לשחקנים שהופתעו מדבריו. "החוטפים שלי לא רצו שאראה כדורגל, אבל טניס דווקא נתנו לי לראות".

הטניסאי אנדי רם היה לא פחות נרגש מגלעד עצמו, ואמר לו: "ראינו אותך כבר בתחילת המשחק ומאד התרגשנו... זה מאד מרגש". השחקנים העניקו לגלעד חולצה חתומה על ידי כל חברי נבחרת הדיוויס, עליה כתבו: "לגלעד שליט, כיף גדול שאתה איתנו. באהבה גדולה, נבחרת ישראל בטניס". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת