הרוג בפיצוץ במכלית גז בכביש 1

תאונה קשה באחד מקטעי הכביש העמוסים בארץ: מכלית גז התהפכה בכביש 1 סמוך למחלף דניאל, בחיבור עם כביש 6. במקום התלקחה שריפה גדולה. אדם אחד נהרג. הכביש נסגר לתנועה ואזרחים נקראו להתרחק קילומטר מהאזור

בפיצוץ מכלית גז בכביש 1, בין מחלף בן שמן למחלף דניאל, נהרג אדם אחד - נהג המשאית. כמה כלי רכב נוספים עלו באש. בעקבות האירוע נוצרו עומסי תנועה כבדים בכביש. נהגים שהגיעו לאזור התאונה התבקשו להתרחק כקילומטר ממקום התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אזור התאונה (חדשות 2)

בעקבות התאונה נחסם לתנועה כביש 1 בין בן שמן עד כביש 431 ומחלף ענבה. הנהגים מתבקשים לנסוע בכביש 443.

כמו כן, נסגר לתנועה הציר שבין כביש 6 לבן שמן ונשרים. התנועה מתבקשים לנסוע בכביש 444 .

פקקי ענק בכבישים 1 ו-6 (חדשות 2)
בדיקה ראשונית של משטרת התנועה מעלה כי התאונת התרחשה כשמשאית שהובילה כלי רכב פגעה במכלית גז שהתלקחה. הרכבים שהיו על המשאית נפלו לכביש. בהתנגשות ביניהם המכלית עלתה באש והנהג שלה נלכד בקבינה הבוערת ומת מפצעיו. צוותים גדולים של משטרה, כיבוי אש ומגן דוד אדום נמצאים בזירת האירוע.

עד ראייה לאירוע, שאול מימון, ניסה לחלץ את הנהג וסיפר על מה שראה: "הנהג דפק על החלון וצעק תעזרו לי תעזרו לי. לא הצלחנו להתקרב בגלל הלהבות, הוא לא הצליח לצאת רק לדפוק על החלון".

הכביש הסגור והמיכלית הבוערת (חדשות 2)
מפקד משטרת לוד חי מזרחי אמר לחדשות 2 online: "האירוע עדיין בעיצומו. כביש 1 לירושלים סגור והתנועה לכיוון תל אביב זורמת בטפטוף איטי, על כל הנהגים להימנע מלהגיע למקום ולהישמע להוראות השוטרים".