צפו: שיר האליפות של קריית שמונה

אלופי המדינה הטריים לא מפסיקים לחגוג בימים האחרונים, והיום הם התכנסו באולפן תכנית הרדיו של דידי הררי - כדי לבצע את שיר האליפות המסורתי. את השיר כתבו הררי יחד עם דובר הקבוצה עדי פרג', ומשה פרץ הלחין, עיבד וביצע יחד עם השחקנים-זמרים. היה שמח

אחרי שביקרו בכותל המערבי ונפגשו עם ראש הממשלה, התפנו היום שחקני אלופת המדינה הטרייה, עירוני קריית שמונה, להקליט את שיר האליפות.

החגיגה הגדולה נערכה באולפני רדיו ללא הפסקה 103 FM, במהלך תכנית הרדיו של דידי הררי, שכתב את השיר יחד עם דובר הקבוצה עדי פרג', ובהובלת מי שהלחין, עיבד וגם מבצע - הזמר משה פרץ.

בלם האלופה שיר צדק אמר בחיוך גדול "כולם זמרים גדולים ואנחנו מרימים אחד את השני. יצא שיר אדיר, כל מילה שיוצאת למשה פרץ מהפה זה להיט", והוסיף על חברו לקבוצה, בני בן זקן, שהפליא בשירת סולו: "אני שמח שבני הצליח לעמוד בציפיות ודידי הררי רצה להחתים אותו". בן זקן, מצידו, לא נותר חייב וצחק: "שיר הוא הזמר הכי טוב בקבוצה, וחבל שהוא לא קיבל קצת יותר פריים".

חגיגות האליפות הרשמיות של הקבוצה ייתקיימו ביום ראשון שאחרי פסח, 15 באפריל, בשעה 20:00 באיצטדיון העירוני בקריית שמונה. במהלך החגיגות יופיעו הזמר עומר אדם, יושמע שיר האליפות הרשמי שהוקלט היום וראש העירייה יעניק מדליות לשחקנים. דובר עיריית ק"ש, דורון שנפר, מסר: "שקדנו רבות על מנת שהחגיגות יהיו באמת במימדים הראויים לאלופת המדינה. אנחנו מאמינים שקהל רב יגיע להופעות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת