האם תבקש לגדל את בתה בנפרד

אמם של התאומים שנחשד כי טולטלו, מתכוונת לפנות לבית המשפט ושירותי הרווחה ולבקש לגדל את בתה בנפרד מבעלה. מאז מות בנם ושחרורה של אחותו התאומה מבית החולים שוהה הילדה בבית אחי האם. ההורים מורשים לראות אותה תחת עיניהם הפקוחה של אנשי שירותי הרווחה. האם תחזור התינוקת לידי אמה?

החזית האחידה מתפרקת, ארכיון (חדשות 2)

לראשונה מאז החלה הפרשה שזעזעה וסקרנה מדינה שלמה מפרידים ההורים החשודים בטלטול בנם ובתם התאומים כוחות. העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי בכוונת האם לבקש מבית המשפט ומשירותי הרווחה לגדל את בתה שנותרה בחיים בנפרד מבעלה.

התאומים בני הארבעה חודשים הובהלו בחודש האחרון לבית החולים במצב קשה מאוד, ימים ספורים לאחר מכן מת התינוק וכעבור מספר ימים שוחררה במצב טוב אחותו התאומה. מאז מגדל אותה אחיה של האם.

ההורים החשודים במעשים זוכים להיפגש עם בתם הפעוטה תחת עיניהם הפקוחה של נציגי שירותי הרווחה. האם פוגשת את הבת פעמיים בשבוע בעוד האב מורשה לראותה פעם אחת בלבד. מתוך אמונה כי הדבר יעזור לסיכוייה להחזיר לרשותה את בתה צפויה האם לפנות בימים הקרובים לבית המשפט ולבקש: "תנו לי לגדל את בתי לבד".

בשלב זה לא ברור עדיין אם בידי הפרקליטות די ראיות על מנת להגיש כתב אישום נגד ההורים. השניים טענו מתחילת החקירה כי אינם אחראים למעשה וכי הוא אירע כתוצאה מתופעה רפואית נדירה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת