קרית שמונה: ההורים השתכרו, הילדה ננעלה בחוץ

ילדה בת 10 שחזרה הלילה לביתה הופתעה למצוא את דלת הדירה כשהיא נעולה מבפנים. היא הזעיקה את שוטרי משטרת קרית שמונה, שהגיעו לבית, ניסו ליצור קשר עם ההורים, אבל שמעו את צלצול הטלפון מבפנים וחששו שקרה אסון. למקום הוזעקו כוחות כיבוי אש שפרצו את דלת הדירה - ונדהמו למצוא את ההורים כשהם שיכורים לחלוטין

ילדה בת 10 בלבד נאלצה "לבלות" שעות ארוכות בלילה מחוץ לדלת ביתה - משום שהוריה שתו אלכוהול, השתכרו לחלוטין ולא פתחו את הדלת לבתם.

הלילה, מעט לאחר השעה 23:00, התקבלה קריאה במוקד משטרת קרית שמונה לפיה הילדה נמצאת מחוץ לביתה ואינה יכולה להיכנס. הוריה של הילדה, שככל הידוע היו אמורים להיות בתוך הבית, לא פתחו את הדלת.

שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את דלת הבית כשהיא נעולה מבפנים. הם ניסו ליצור קשר עם ההורים, שלא הגיבו לדפיקות החזקות על הדלת, ולא ענו לטלפונים - שצלצוליהם נשמעו היטב גם מחוץ לדירה, שם נמצאו השוטרים עם הילדה.

משגבר החשש כי מדובר באירוע חמור אף יותר, הזעיקו השוטרים את כוחות כיבוי האש, שפרצו את דלת הדירה - שם הופתעו לגלות את הורי הילדה כשהם שיכורים כלוט ולא מצליחים לתקשר.

"מדובר בילדה בכיתה ד' שחזרה מאוחר בלילה הביתה ולא הצליחה להיכנס הביתה כי הוא היה נעול מבפנים", סיפר לחדשות 2 מפקד משטרת קרית שמונה, סגן-ניצב יגאל חדד. "השוטרים שהגיעו לזירה דפקו על הדלת, התקשרו להורים ושמעו את הצלצול מתוך הבית. היה חשש שמדובר באסון כבד שקרה להורים, ולכן הוזעקו למקום כוחות כיבוי. אחרי שפרצו את הדלת, נמצאו ההורים כשהם שיכורים לגמרי. המשך הטיפול בפרשה הועבר למחלקת הרווחה בעיר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת