התאונה בת"א: איציק זוהר טיפל בפצועה נועם סלומון

דקות לפני שהגיע אמבולנס לחוף הצוק ופינה את נועם סלומון במצב אנוש לבית החולים, עבר במקרה במקום כדורגלן העבר איציק זוהר. "ראיתי אותה עם לשון חצויה והתחלנו בפעולות החייאה. אני מקווה שזה יעזור לה להישאר בחיים", אמר

עוד לפני שהגיעו צוותי מד"א לטפל בנועם סלומון, הצעירה שנפלה מהאופנוע עליו רכבה עם ברק הירשזון, חש למקום כדורגלן העבר איציק זוהר והעניק לה טיפול ראשוני.

"עברתי לשם בדרכי הביתה", סיפר זוהר, "ראיתי את הפצועה, הלשון שלה הייתה חצויה ועם עוד אדם נוסף התחלנו לבצע בה פעולות החייאה. כשאתה רואה דברים כאלה אתה רק רוצה לעזור". זוהר הוסיף כי האמבולנס של מד"א הגיע למקום תוך דקות ופינה אותה במצב אנוש לבית החולים איכילוב. "אני מקווה שמה שעשינו שם, שפתחנו לה פתח לאוויר, יציל את חייה".

מהחקירה עולה שטרם הנסיעה, הקטנוע של הירשזון לא עבד כשורה. אחיו אלרואי הגיע לסייע לו, וכשתוקן הקטנוע החלו בנסיעה, כשאלרואי עוקב אחרי הקטנוע ברכבו. התאונה הקשה אירעה מול עיניו המשתאות. נועם סלומון שנסעה עימו על האופנוע נפצעה אנושות ופונתה לבית החולים איכילוב שם היא מורדמת, מונשמת ונאבקת על חייה.

מעצרו של הירשזון הוארך היום בארבעה ימים, לאחר שבבדיקת אלכוהול שנערכה התגלה כי בדמו הייתה כמות אלכוהול כפולה מהמותר. עורך דינו עופר חורש אמר הבוקר: "אם הוא לא היה בן למשפחה הזו, הוא לא היה עצור היום. אין טעם להשאיר אותו מאחורי סורג ובריח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת