שבעה לאסון השריפה: האם תשוב ללמד

6 קברים טריים המתינו היום בבית העלמין לבני משפחת שאער, שאיבדו את האב גיא ואת 5 ילדיו בשריפה בביתם. סבתם של הילדים ואמו של גיא השתטחה על הקבר ומיררה בבכי. קרוביה של האם שאיבדה את כל משפחתה מספרים כי היא שומרת על חוסן נפשי ותשוב ללמד אחרי חג הפסח

במלאת שבוע לשריפה הקטלנית שבה איבדה אביבית שאער את בעלה ואת חמשת ילדיה, עלו הבוקר בני המשפחה אל הקברים בבית העלמין ברחובות. עשרות בני המשפחה, חברים ומכרים ליוו אותם למקום שבו נפרדו בפעם האחרונה מיקיריהם גיא בן ה-38, וחמשת ילדיו הקטנים אליאב בן ה-11, אביתר בן ה-8, אמיתי בן ה-7, שירה בת ה-3 ואיתמר בן השנתיים.

האזכרה התקיימה בשקט יחסי ולא הוקראו בה הספדים. בני המשפחה הקראו קריאו פרקי תהילים לעילוי נשמת הנספים, ובתום התפילות השתטחה סבתם של חמשת הילדים על הקברים, כשהיא ממררת בבכי.

האם אביבית מסתגרת מאז בביתה מאז האסון הכבד, אולם מקורביה מספרים שהיא חזקה ואף מחזקת את הסובבים אותה. הבוקר פורסם ב"ידיעות אחרונות" שבכוונתה לשוב אחרי חג הפסח לאולפנה שבה עבדה כמורה.

"אביבית הודיעה לי שהיא חוזרת ללמד ולחנך את בנותיה, תלמידות כיתה י"א", אמר מנהל אולפנת "צביה", הרב זאב כהן. "קיבלתי את הודעתה בסיפוק ואנו נעמוד לצדה, נלווה אותה יום יום. היא אישה חזקה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת