מזעיקים את מד"א לשריפה ברעננה: "פיצוץ גדול ואש לידנו"

בהלה גדולה אחזה היום באזור התעשייה של רעננה: שריפה ופיצוצים במפעל צבעים שיחררו לאוויר חומרים מסוכנים, כנראה כתוצאה מרשלנות, אבל למרבה המזל רק ארבעה בני אדם נפגעו קל מאוד. לידי חדשות 2 הגיע תיעוד השיחה עם כוחות ההצלה, שניות לאחר סדרת הפיצוצים. כך זה נשמע

דקות ספורות אחרי הפיצוץ העז שהרעיד את אזור התעשייה של רעננה, כוחות רבים של כיבוי אש, משטרה ומד"א הגיעו לאזור השריפה. ברגעים הראשונים, היה חשש לנפגעים רבים ולכודים בבניין שעלה באש.

בעת הפיצוץ שהו באזור אלפי עובדי הייטק ואלפים שבילו בקניון הסמוך. מיד לאחר סדרת הפיצוצים, מיהרו עדי הראייה להתקשר לשירותי ההצלה. "היה פה פיצוץ גדול לידנו ויש אש ממש חזקה ליד הקניון", נשמעת אחת מעובדות החברה הממוקמת לאזור הפיצוץ בשיחה עם מוקדי מד"א.

עשן סמיך ורעיל התפזר לכל עבר. כוחות ההצלה שהגיעו במהירות למקום פינו את כל העובדים והמבלים במקומות הסמוכים למבנה, ובמקביל סגרו את האזור לתנועה. המשטרה עכבה לחקירה שלושה עובדים של מפעל הצבעים בו אירע הפיצוץ, בחשד כי רשלנותם היא שגרמה לפיצוצים במהלך עבודות ריתוך. למרבה המזל, האירוע הסתיים עם שני פצועים קל ושני שוטרים שנפגעו קל משאיפת עשן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת