ילדה בת 6 ננשכה בפניה על ידי כלב; מצבה בינוני

מספר ימים לאחר שילד בן 10 ננשך בכל חלקי גופו על ידי כלב אמסטף מקרה נוסף של כלב תוקף, הפעם ילדה בת 6 מהיישוב חוות נאות הסמוך לירוחם ננשכה בפניה. הילדה פונתה בליווי בני משפחתה לבית החולים סורוקה במצב בינוני

הילדה פונתה במצב בינוני, אילוסטרציה (רויטרס)

כשבוע לאחר שילד בן 10 מחולון ננשך בכל חלקי גופו על ידי כלבי אמסטף, מגיע עוד מקרה מזעזע של תקיפת כלב. הקורבן הפעם היא ילדה בת שש ננשכה הערב בפניה על ידי כלב ונפצעה באורח בינוני ביישוב חוות נאות הסמוך לירוחם.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לילדה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה בליווי בני משפחתה לחדר ההלם בית החולים "סורוקה" בבאר שבע, כשהיא במצב בינוני. הילדה התארחה במקום עם הוריה, נסיבות המקרה עדיין לא ברורות והן נבדקות על ידי חוקרי המשטרה.

בשבוע שעבר: ילד בן 10 הותקף על ידי כלב בעיר חולון

לפני כשבוע הותקף ילד בן 10 מחולון על ידי כלבי אמסטף בחולון לאחר שנקלע לחצר בית פרטי בעיר.

אתמול הוא סיפר בשיחה עם חדשות 2 על המקרה המזעזע: "הוא (הכלב) הרגיש אותי ותפס אותי בצוואר, קרא לחבר שלו שתפס אותי ברגל, וקרעו אותי לחתיכות". א' סיפר ששני נערים שאינו מכיר פשוט זרקו אותו לחצר, לאחר ויכוח שהחל ביניהם ברחוב. שכנים ועוברי אורח ניסו להציל אותו מהכלבים.

"צרחתי הצילו, אוכלים אותי, די, תפסיקו, כי חשבתי שאני אמות באותו רגע", סיפר והוסיף כי אלו שניסו לעזור לו פחדו אף הם מהכלבים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת