אחיו של הנדרס: "המשפחה שבורה לחלוטין"

ראובן לבוט ז"ל נדרס למוות מחוץ לפאב בסוף השבוע. משפחתו מתקשה לעכל את האובדן. "הוא היה גאוות המשפחה, אנחנו שבורים לחלוטין", אומר לחדשות 2 אחיו מיכאל. וגם במשפחת הדורס צחי גבאי מתקשים לעכל. אמו אומרת היום: "ליבנו עם משפחת לבוט"

אמש הוארך בחמישה ימים מעצרו של תושב הצפון, צחי גבאי בן ה-28, החשוד כי בליל שישי דרס למוות את ראובן לבוט ז"ל, צעיר בן 19 תושב קריית שמונה.

על פי החשד, שתי קבוצות צעירים התקוטטו במהלך בילוי בפאב שבקיבוץ כפר גלעדי. בשלב מסוים נכנס הדורס לרכבו במטרה להימלט מהמקום, ודרס את לבוט, שמת מפצעיו זמן קצר לאחר מכן. הדורס נסע מיד לתחנת המשטרה בקריית שמונה, הסגיר עצמו וסיפר את פרטי האירוע.

אמו של הנהג החשוד בדריסה אמרה לחדשות 2 כי בנה הוא צעיר נורמטיבי שאינו נוהג לבלות ורק רצה לחגוג את יום הולדתו. "אנחנו מנסים לעכל את הדברים, ליבנו עם משפחת ההרוג", סיפרה האם.

"הוא ילד שאינו יכול לפגוע בזבוב", תיארה האם ההמומה. "העובדה שהוא ידע להתקשר מיד למשטרה ולמד"א מעידה עליו", הוסיפה.

מיכאל נאלץ לזהות את גופת אחיו

אחיו של הנדרס, מיכאל לבוט, אמר לחדשות 2 כי המשפחה מתקשה לעכל את הטרגדיה. הוא מספר על דניאל הצעיר שהיה גאוות המשפחה. "הוא היה הילד האהוב שלנו. ילד טוב, היחיד שסיים בגרות ושהמשיך ללימודים. הוא היה נחוש לסיים את הלימודים ולהתגייס לצבא", סיפר מיכאל.

מיכאל, שנאלץ לזהות בבית החולים את גופת אחיו מספר על התחושות הקשות במשפחה. "אבא שלי היה שבור לחלוטין בעקבות המקרה, לא יכולתי לתת לו לראות את זה, שלחתי אותו הביתה", סיפר האח השכול.

"המשפחה על הרצפה, כולם שוברים. זה פשוט בא משום מקום. לחשוב על זה שאבא קובר את הבן הצעיר ביותר שלו. אני לא יודע עד כמה זה יישמע מפלצתי, אבל אם הוא היה מת בצבא, במלחמה, אבל בשביל מה? בשביל מה?"

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת