סדרת פיצוצים ושריפת ענק במפעל ברעננה; 3 חשודים נעצרו

פיצוץ במפעל לייצור צבעים באזור התעשיה ברעננה הוביל לשורה של פיצוצי משנה ולשריפת ענק המשתוללת באזור. שירותי הכיבוי השיגו שליטה על האש, אך שני בניינים סמוכים פונו מחשש לקריסה. 5 בני אדם נפגעו קל, בהם שני שוטרים שחיפשו אחר פצועים. המשטרה עצרה 3 חשודים במעורבות בשריפה

כוחות גדולים של כיבוי אש, מד"א ומשטרה הוזעקו בצהריים לאזור התעשייה ברעננה, בעקבות סדרת פיצוצים במפעל לייצור צבעים שהובילו לשריפה גדולה.

האזור כולו נחסם לתנועה בעקבות עשן סמיך שמיתמר מעל האזור, מה שהקשה גם על כוחות ההצלה להגיע לזירת האירוע. תחילה, היה חשש ללכודים בתוך מבנים באזור וכן למעורבות של חומרים מסוכנים, אך לאחר סריקות לא נמצאו לכודים.

כוחות הכיבוי במקום הצליחו להשתלט אחר הצהריים על האש. כתוצאה מהפיצוץ נפגעו שני בניינים סמוכים שפונו, מחשש לקריסה. גם קניון רננים הסמוך פונה. הפיצוצים שנשמעו במקום נגרמו מבלוני גז שעלו באש והתפוצצו. המשטרה מבקשת מנהגים לנסוע בדרכים חלופיות, ומסקרנים שלא להגיע למקום האירוע.

בשעות הערב עצרה משטרת כפר סבא שלושה חשודים במעורבות בשריפה. בשלב זה עדיין לא ברורה מידת מעורבותם, אך הם נחקרים בשעה זו בתחנת המשטרה.

ממד"א נמסר על חמישה בני אדם שנפצעו קל וקיבלו טיפול על ידי פארמדיקים במקום. ארבעה בני אדם נפגעו משאיפת עשן ואדם אחד נפצע קל מרסיסים. שניים מהפצועים הם שוטרים שהגיעו למקום כדי בחיפוש אחר פצועים ונפגעו משאיפת עשן. כל נפגעי שאיפת העשן פונו להמשך טיפול רפואי בבית החולים "מאיר" בכפר סבא. הפצוע מרסיסים פונה לבית החולים "בילינסון" בפתח תקוה. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה החשד כי מקור האש במחסן צבעים במפעל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת