המוות בפתח תקווה: נמצא מכתב התאבדות

טרגדיה בפתח תקווה: תושבת העיר בשנות ה-60 שמה קץ לחייה בקפיצה מחלון הקומה השלישית. תחילה היה חשד כי האישה מעדה במהלך ניקיונות החג אך בהמשך נמצא מכתב שהשאירה ליקירה. בעלה שהגיע למקום נאלץ לזהות את אשתו הפצועה, צוותי מד"א פינו אותה לבית החולים תוך כדי ביצוע החייאה, שם נקבע מותה

תושבת פתח תקווה בשנות ה-60 לחייה שמה קץ לחייה לאחר שקפצה מחלון הקומה השלישית בביתה. היא פונתה לבית החולים במצב אנוש עם פגיעת ראש קשה, שם נקבע מותה.

בתחילה היה חשש שהאישה מעדה במהלך ניקיונות לקראת חג הפסח, אולם בתום חקירה קצרה נמצא על ידי חוקרי המשטרה מכתב התאבדות אותו השאירה האישה וכך התברר כי היא נטלה את חייה.

בשעה 11:45 התקבלה קריאה במגן דוד אדום, על אישה שצנחה מהקומה השלישית של בניין מגורים ברחוב העצמאות בעיר. צוות איחוד הצלה-פ"ת שהגיע למקום זיהה אישה שרועה על הכביש עם פגיעה רב מערכתית ופציעת ראש קשה, והחל לטפל בה עד הגעת ניידת טיפול נמרץ של מד"א ירקון.

אלי פכטר, חובש בכיר במד"א שהגיע לזירת האירוע, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "התחלנו בפעולות החייאה. בנוסף הבחנו שהיו לידה חומרי ניקוי וסמרטוט. בעלה שהגיע למקום סיפר כי היא היתה במהלך ההכנות לפסח. היא פונתה תוך כדי פעולות החייאה כשהיא במצב אנוש לבית החולים בילניסון בעיר".

מבית החולים בילינסון נמסר כי הרופאים נאלצו לקבוע את מותה של האישה בתוך זמן קצר מרגע הגיעה לבית החולים. נסיבות נפילתה של האישה עדיין לא ברורות. המשטרה פתחה בחקירה והחלה לגבות עדויות משכנים שהיו במקום בזמן האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת