דרמה בגבעתיים: "קשישה נעדרת" אותרה לכודה בשירותים

אחרי שכל הניסיונות ליצור קשר עם אישה המתגוררת בגפה עלו בתוהו, פנו בני משפחתה המבוהלים למכבי האש בבקשה שיפרצו לדירתה. אחרי סריקות ראשוניות הבחינו הכבאים באנקות כאב, וחילצו את הקשישה - שככל הנראה מעדה מבלי יכול לקום - לטיפול רפואי במצב של תשישות

מכבי אש. ארכיון (חדשות 2)

 במשך שעות ארוכות ניסו השבוע בני משפחתה של קשישה בסוף שנות ה-70 לחייה לאתרה - אך ללא הועיל. משגבר החשש לשלומה של האישה, שמתגוררת בגפה בדירה בגבעתיים, הזעיקו קרוביה המבוהלים את מכבי האש לביתה - כשבלבם מקנן פחד מפני הנורא מכל. הכבאים הגיעו למקום, וכעבור זמן קצר הפיגו את המתח: הם איתרו את האישה נעולה בתוך חדר השירותים בדירה, אחרי שככל הנראה מעדה ולא הצליחה להילחץ בכוחות עצמה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר רשף בועז רקיע, מפקד שירותי כבאות והצלה בגבעתיים, כי כוח מהתחנה יצא לדירת הקשישה ברחוב שינקין שבעיר אחרי קבלת קריאה. תחילת שקלו אנשיו להיכנס למקום דרך החלון כדי להימנע מלגרום נזק לדלת הבית, אך מאחר שזה ממוקם בקומה גבוהה - נאלצו לפרוץ לתוכו.

"אחרי שפתחתנו את הדלת ערכנו שם סריקה ראשונה. הדירה הייתה שקטה וריקה. בשלב מסוים, אנשי הבחינו אנשי הצוות בקולות שבקעו מחדר השירותי, מעין אנקות כאב", אמר רקיע. "ניסינו לפתוח את דלת השירותים, אבל משהו הפריע לכך. אחד הכבאים השתחל לשם מבעד לחלון הקטן שממוקם בחלק האחורי ושם ראה את אותה הגברת שכובה על הרצפה ונשענת על הדלת".

הקשישה חולצה לבסוף מהמקום והועברה לטיפול רפואי, כשסבלה מהתייבשות, מאפיסת כוחות ומתשישות. בדיקה ראשונית העלתה כי היא מעדה בעת ששהתה בחדר השירותים ונלכדה כך מבלי יכולת לנוע ולהזעיק עזרה. "היה מזל גדול שבני המשפחה חיפשו אותה", סיכם רקיע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת