התאונה בכפר גלעדי: "ההרוג הכה באגרוף - ואז נדרס"

במשטרה ממשיכים לבדוק את נסיבות האירוע רווי האלכוהול שבשיאו דרס צעיר בן 28 את ראובן לבוט בן ה-18 למוות, אחרי שבין השניים וחבריהם התפתח עימות. עורכת דינו של החשוד לחדשות 2: ההרוג וחבריו ניסו לשלוף מהרכב את מרשי וחבריו, הוא ניסה להימלט - והצעיר קפץ על המכונית ונדרס

כחצי יממה אחרי דריסתו למוות של צעיר בן 18 בפתח מועדון בכפר גלעדי, הגיעה לשיאה מלחמת הגרסאות בפרשה. גליל שפיגל, עורכת דינו של הנהג הפוגע, בן 28, סיפקה לפני זמן קצר את האופן שבו גולל באוזניה את אירועי הלילה - והפנתה את האצבע המאשימה לעבר ראובן לבוט, הצעיר שנהרג.

מרשי וחבריו יצאו לחגוג את יום ההולדת שלו", סיפרה לחדשות 2. "הם הגיעו למועדון והתיישבה לידם חבורה של שישה במספר. לאורך כל הדרך והערב הם התגרו בהם, קיללו והקניטו. לפי ההתנהגות המוזרה הם הבינו מיד שהם כנראה שיכורים יתר על המידה והשתדלו מאוד שלא להסלים את המצב".

הנהג הפוגע עצמו הגיע בסביבות 3:00 לפנות בוקר אל תחנת המשטרה בקריית שמונה כשהוא בגילופין ודיווח על האירוע. הוא עצמו סיפר לשוטרים על מעורבותו בקטטה וכן על כך ששתה לשוכרה. בדברים שאמר אז טען כי נמלט מהמקום אחרי שפגע בטעות בצעיר שנהרג.

"מרשי ניסה לברוח"

עורכת דינו תיארה בצהריים כי טרם מותו, התפתח בין ההרוג לבין מרשה עימות: "אחד מהחבר'ה, כנראה המנוח - אבל לא ברור מי, הכה באגרוף בפניו של מי מהחברים שישבו שם. החלה שם קטטה רבתי. מרשיי עזבו את המקום במטרה לברוח מכל ההמולה. רדפו אחריהם לרכב והתנפלו עליו בצורה מטורפת. ניסו לפתוח את הדלת ולשלוף אותם משם. מרשי ניסה לחמוק מהם, חזר בנסיעה לאחור כי הם נעמדו בחזית הרכב ולא נתנו להם לנסוע. הם פתחו את הדלת כדי לשלוף אותו משם, ואז - כדי לברוח - סטה מרשה ימינה והמנוח קפץ אל מותו לעבר הרכב".

בגרסה שמסר החשוד לשוטרים בשעות הלילה טען כי נמלט מהמקום מחשש שיפגעו בו וכי לא התכוון להסב נזק באיש. אחד מכיווני החקירה מתמקד בתרחיש שבו דרס הצעיר למוות את ההרוג בכוונה.

בעקבות התאונה עיכבה המשטרה לחקירה ארבעה בני אדם, והיא בודקת אם השתתפו בקטטה או שהיו מעורבים בדריסתו והפקרתו של הצעיר שנהרג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת