חשד: נהג שיכור ודרס צעיר למוות

צעיר בן 20 נהרג מפגיעת רכב סמוך לפאב בקיבוץ כפר גלעדי שבגליל העליון. הוא נפצע קשה ולאחר מכן נקבע מותו. כשעה לאחר הדריסה הסגיר עצמו הנהג הפוגע למשטרה כשהוא בגילופין ואמר: "נמלטתי מקטטה כי חששתי לחיי, דרסתי את הצעיר בטעות"

תאונת פגע וברח, ארכיון (חדשות 2)

 דריסה קטלנית הלילה באצבע הגליל: צעיר בן 18 נפצע קשה לאחר שנפגע מרכב סמוך לפאב בקיבוץ כפר גלעדי. הצעיר נפטר מפצעיו. כשעה לאחר מכן, הגיע נהג שיכור אל תחנת המשטרה ואמר שהוא דרס את הצעיר. לא ברור אם היה ויכוח בין השניים.

סמוך לשעה שלוש לפנות בוקר התקבלה קריאה במד"א על הולך רגל שנפגע קשה מפגיעת רכב. כוח רפואי שהגיע למקום העניק לצעיר טיפול ראשוני ופינה אותו לחדר המיון הקדמי בקרית שמונה, שם הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

כשעה לערך לאחר הדריסה, הגיע הנהג הפוגע, בן 28, כשהוא בגילופין אל תחנת המשטרה בקרית שמונה. הוא סיפר לשוטרים כי הוא היה מעורב בקטטה לאחר ששתה לשוכרה. לאחר הקטטה הוא נמלט מהמקום כשהוא פוגע, לטענתו בטעות, בצעיר אחר. נבדק חשד שהצעיר שנדרס היה מעורב בקטטה גם הוא.

בעקבות התאונה עיכבה המשטרה לחקירה ארבעה בני אדם, והיא בודקת אם השתתפו בקטטה או שהיו מעורבים בדריסתו והפקרתו של הצעיר שנהרג.

הנהג הפוגע טוען כי נמלט מהמקום מחשש שיפגעו בו וכי לא התכוון לפגוע באיש. הנהג הפוגע נחקר בתחנת המשטרה בקרית שמונה, כשכוחות משטרה נוספים הגיעו לזירת התאונה ופתחו בחקירת האירוע, כשלא נפסל חשד כי הנהג דרס את ההרוג בכוונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת