שר התחבורה כץ: "ריסקתי את אדרעי לרסיסים"

ישראל כץ החליט להראות מי הבוס במאבק שכבר הסתיים ברכבת. בריאיון הבוקר הוא מבהיר: "ריסקתי את אדרעי לרסיסים תוך ניצול ההתנהגות הגסה והברוטאלית שלה". עוד הוא מדגיש: "ועד העובדים לא יחזיק בשאלטר ולא ינהל את החברה במקום ההנהלה". אדרעי סירבה להגיב. ועד הרכבת: צר לנו ששר מתבטא כך

השר כץ: "ריסקתי את אדרעי" (חדשות 2)

מלחמות שר התחבורה והרכבת לא פוסקות: לאחר החתימה על ההסכם בין הנהלת הרכבת שהביא לסוף הסכסוך - יוצא שר התחבורה ישראל כץ למלחמה נגד יושבת ראש ועד עובדי הרכבת גילה אדרעי. בריאיון לעיתון "ישראל היום", טוען השר כץ: "ריסקתי את גילה אדרעי תוך ניצול ההתנהגות הגסה והברוטאלית שלה - לאדרעי נוח להציג הישג מדומה אבל אם היא תאיים שוב בשביתה היא תעוף הביתה".

כץ הדגיש כי ועד העובדים "לא יחזיק בשאלטר ולא ינהל את החברה במקום ההנהלה" והוסיף כי "יש בארץ כמה מונופולים שלציבור יש בעיה איתם, ואנחנו ביטלנו מונופול אחד ושברנו אותו - הם היו עובדים כמה שעות, ומעכשיו יעבדו 24 שעות, יטפלו בציוד ולא יזניחו".

"העובדים ברכבת לא קיבלו פרס על האלימות או על הלחץ, הם קיבלו מה שהובטח להם בעבר ולא יותר", הדגיש השר לסיכום. "ועד יכול לדאוג לרווחת עובדיו, כל עוד זה לא יפגע בפיתוח החברה. נגמר העידן שבו הוועד עשה ברכבת כמו בשלו". גילה אדרעי סירבה להתייחס לדברים. ועד רכבת ישראל מסר בתגובה כי "אין יותר מה להגיד על דברי השר. שוב השר מנסה להסיט את הדיון לפן האישי. צר לנו ששר מתבטא בצורה כזו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת