המתין לרכבת בזמן שגילה על הזכייה ב-24 מיליון שקל בלוטו

"המתנתי שאשתי תשוב מהעבודה, ומיד כשהגיעה אמרתי לה שיש לי משהו לספר לה. היא מיד שאלה אם זה משהו טוב או רע, אז השבתי לה שזה משהו טוב מדי", כך בישר תושב השרון בן 60 לאשתו שזכה ב-24 מיליון שקלים בלוטו. "מרוב התרגשות שאלתי אותו בכמה אפסים מדובר? איך כותבים את זה?", סיפרה האישה

המתין לרכבת בזמן שגילה על הזכייה, אילוסט (חדשות 2)

ההתמדה משתלמת? תושב השרון בשנות ה-60 לחייו, הנוהג למלא טופס לוטו פעמיים בשבוע, גילה אתמול כי זכה ב-24 מיליון שקל בלוטו, בהגרלה שהתקיימה ביום שלישי בשבוע שעבר.

על דבר הזכייה התבשר כשהמתין לרכבת בזמן החזרה הביתה ממקום עבודתו. "נותר לי זמן עד להגעת הרכבת, ולכן עצרתי בתחנת פיס סמוכה וביקשתי מהזכיין לבדוק לי את הטופס. מיד קיבל הזכיין תשובה במחשב כי הטופס זכה בסכום גבוה. הזכיין שאל אותי אם אני רוצה שהוא יבדוק בכמה זכיתי, והשבתי שכן. ואז הוא פנה אליי ואמר לי: 'זכית ב-24 מיליון שקל'".

"נסעתי הביתה ברכבת כשהטופס הזוכה אצלי, והמחשבות רצו. המתנתי שאשתי תשוב מהעבודה, ומיד כשהגיעה אמרתי לה שיש לי משהו לספר לה", הוסיף הזוכה. "היא מיד שאלה האם זה משהו טוב או רע, אז השבתי לה כי זה משהו טוב מדי".

את ההתרגשות שהייתה בבית המשפחה בשרון אפשר רק לדמיין. "הוא פתח ואמר שזכינו בפיס, מיד חשבתי שזכינו באוטו או בסכום של 1,000 שקל. שאלתי אותו בכמה כסף מדובר, לא ידעתי מה לומר, והתגובה הראשונה שלי היתה, בכמה אפסים מדובר? איך כותבים את זה?", סיפרה האישה בהתלהבות. "התרגשנו מאוד, לא הצלחנו להירדם בלילה מרוב מחשבות, ובבוקר מיד פנינו לבית מפעל הפיס לפדות את הפרס".

הטופס הזוכה הינו טופס לוטומט בעלות של 64 שקל. בני-הזוג הינם תושבי השרון, הורים לארבעה ילדים, שרק לאחד מהם בישרו עד עתה על הזכייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת