מצב הגבר שטבע בירקון עדיין קשה; מונשם ומחוסר הכרה

עוברי אורח משו הערב מהמים גבר כבן 40 שנפל ככל הנראה בשעת ריצה, סמוך לאתר שבע טחנות בפארק הירקון. צוותי הצלה נאלצו להיעזר ברכי שטח על מנת להגיע אל האיש, שפונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בת"א. "הגבר שהה במים זמן רב ופלט כמות גדולה של מים", סיפר פרמדיק במקום

טבע לאחר שהחליק בזמן ריצה. נחל הירקון (חדשות 2)

גבר כבן 40 טבע הערב סמוך לשבע טחנות בפארק הירקון, לאחר שככל הנראה נפל למים בשעת ריצה. הוא פונה ליחידה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב בתל אביב ומצבו מוגדר קשה.

סמוך לשעה 17:30 התקבלה קריאה במוקד מד"א מרחב דן על אדם שנמשה מהמים בפארק הירקון. "האדם היה לבוש בבגדי ספורט ונעלי ספורט, והיה קשור אליו שעון דופק ונגן מוזיקה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק כפיר ליטבק. "אנשים במקום, שמשו אותו, אמרו שזיהו אותו בתוך המים ולא ראו אותו נופל".

"על פי הפגיעות שלו לא נראה כי היו חבלות של החלקה, אבל אי אפשר לדעת בוודאות", הוסיף ליטבק. לדבריו, הליך פינויו של הטובע היה מורכב - צוותי הצלה של מד"א נאלצו להיכנס לשטח ברכבי ארבע על ארבע בגלל תנאי השטח. "האיש כנראה היה זמן מה במים ופלט כמות מאוד גדולה של מים", אמר הפרמדיק. לאחר שחולץ פונה הטובע כשהוא מחוסר הכרה ומונשם לבית החולים איכילוב בתל אביב. מצבו מוסיף להיות קשה גם בשעה זו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת