מהחורף הבא: הוזלה משמעותית במחירי הכניסה לחרמון

המאבק על המחירים באתר החרמון מסתיים – בהוזלה משמעותית במחירי הכניסה. השנה שילמה משפחה בת 4 נפשות כ-200 שקלים על מנת להתפלש בשלג באתר, אך מהחורף הבא יהיה זול בהרבה: בין 40 ל-50 שקלים בלבד למשפחה

בחודשים האחרונים נשמעה לא מעט ביקורת על מחירי הכניסה הגבוהים לאתר החרמון. לאחרונה, מתברר, נמצא הפיתרון למחירים הגבוהים: הנהלת האתר ומנהל מקרקעי ישראל הגיעו להסכם במסגרתו החל מהשנה הבאה האתר יוחכר לעוד 10 שנים לתושבי נווה אטי"ב - ובתמורה תוקם ועדה ציבורית שתבחן את כל המחירים באתר, בהמלצה להוריד את המחירים.

נכון להיום מחיר הבילוי באתר בעבור ארבע נפשות - שני הורים ושני ילדים, עומד על כמעט 200 שקלים, הרי שהחל מהחורף הבא אותה משפחה צפויה לשלם יחד בין 40 ל-50 שקלים בלבד, למעשה רק בעבור החניה במקום. גם מחיריהם של שאר השירותים באתר ייבחנו.

בשבועות הקרובים ייחתם ההסכם בין הנהלת אתר החרמון למנהל מקרקעי ישראל. "אנחנו מחזירים את החרמון לכל עם ישראל", אמר הערב בתגובה ח"כ דני דנון שמשך בעקבות ההסכם המתהווה את הצעת החוק שהגיש הקוראת להעביר את אתר החרמון לניהול המדינה. "אנחנו מאפשרים כניסה חינם לאתר החרמון, זה מגיע לילדי ישראל. כל משפחה תוכל להגיע להר החרמון, לשחק בשלג - זה צדק חברתי, ולמעשה 'שלג חברתי'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת