יניב חלם על מירוצים בישראל - ונהרג ביוון

רוכב האופנוע יניב קיטלרו, בן 38 מרמת גן, נהרג אתמול ביוון במהלך נסיעת אימון לפני מירוץ בו היה אמור לקחת חלק. חבריו מספרים על חלומו לפתח את ענף הספורט המוטורי בישראל, וכי העדיף שלא לרכוב בכבישי ישראל: "היינו נוסעים ליוון, שם הנסיעה היא יותר מקצועית, פחות מסוכנת ויותר בטוחה"

יניב קיטלרו והאופנוע (פייסבוק)

אחד מרוכבי האופנוע המוכרים בישראל, יניב קיטלרו, העדיף שלא לרכוב על אופנוע בכבישי ישראל ונהג לטוס למסלולי המירוץ ביוון. אתמול, במהלך נסיעת אימון לקראת מירוץ ביוון, יניב נהרג -  ככל הנראה בזמן שיצא לעקיפה.

קיטלרו, בן 38 מרמת גן, היה איש הייטק שחלם להפוך להיות רוכב אופנוע מקצועני. הוא פעל רבות במסגרת אליפות ה"סופרבייק" הישראלית וזכה בלא מעט תחרויות. אתמול נגוז חלומו על הכביש ביוון. יניב הותיר אחריו אישה עמה התחתן לפני פחות משנה.

חברו, דני בלחסן, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי יניב נסע עם קבוצת חברים טובים ליוון. "הוא היה באימון לקראת מירוץ, יש שם מסלול שאנו רוכבים בו מספר פעמים בשנה", מסביר בלחסן. במהלך נסיעת האימון יצא יניב ככל הנראה לעקיפה ונהרג.

"נמצאים איתו מספר חברים קרובים מאוד, וכולם די בהלם, מנסים לעכל את הדבר", אמר בלחסן. לדבריו, "יניב לא היה מוכן לרכוב בארץ על הכביש הציבורי ולכן היינו נוסעים ליוון, שם הנסיעה היא יותר מקצועית, פחות מסוכנת ויותר בטוחה".

"הוא נכנס לתחום בניסיון להקים בענף שלנו את העניין של הספורט המוטורי בצורה יותר מקצועית, פחות חובבנית. חבל שזה נעצר ככה. הוא התחיל מתוך האהבה לספורט המוטורי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת