נמצאו תמונות של הצלם הצבאי שנהרג

לפני כחודש דיווחנו על אלמונים שגנבו מחשב נייד ובו כל התמונות שצילם צלם דובר צה"ל סמ"ר ליאור זיו ז"ל, שנהרג בפעילות מבצעית ברפיח. אמו של ליאור סיפרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי הצליחה לשחזר 98 תמונות בעזרת פיקאסה. "קפצתי מאושר, מרגישה הקלה", אמרה

תמונה ששוחזרה (ליאור זיו ז"ל)

הפתעה טובה: לפני כחודש דיווחנו שהמחשב הנייד ובו כל התמונות שצילם צלם דובר צה"ל סמ"ר ליאור זיו ז"ל, שנהרג בפעילות מבצעית ברפיח, נגנב על ידי אלמונים. מימי זיו, אמו של ליאור, לא הצליחה להתמודד עם המשבר הקשה אך היום היא הצליחה לשחזר חלק מהתמונות שהוא צילם.

"הבוקר שיחזרתי 98 מהתמונות באמצעות תוכנת התמונות פיקאסה ופתחתי את זה לציבור", סיפרה מימי זיו לחדשות 2 באינטרנט. "אמנם אלה לא כל התמונות אבל זה משמח מאוד – אני קפצתי מאושר הבוקר כשגיליתי את זה – אני מרגישה הקלה".

לפי כחודש חזרה מימי לביתה וגילתה מראות קשים - החדרים בביתה היו הפוכים והחלונות שבורים אך הדבר שהכי חסר לה וכאב לה שהלך, הוא המחשב שלה ובו כל התמונות שליאור צילם והמכתבים שהוא כתב. "הם גנבים בלי לב וזה עצוב לי מאוד", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט.

המשטרה טרם מצאה את המחשב או את הפורצים שגנבו אותו מבית משפחת זיו בחולון. "המשטרה הרימה ידיים ואני לא יודעת אם הם עדיין מחפשים כי יש הרבה מאוד פריצות", ציינה זיו.

ב-19 באפריל תקיים מימי תערוכה מיוחדת במרכז הקהילתי נווה ארזים בחולון, לציון תשע שנים לנפילתו של זיו במהלך פעילות מבצעית לאיתור נשק ברפיח בחול המועד פסח 20 באפריל 2003.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת