מרוץ מכוניות ביותר מ-200 קמ"ש בצפון תועד במצלמה?

סרטון שעלה לרשת מתעד לכאורה שני נהגים בצפון משתוללים בכביש ועורכים מרוץ מסוכן. אחד מהם צילם את התחרות הפרועה, במהלכה הצביע מד המהירות על יותר מ-220 קמ"ש. משטרת התנועה: הנושא בבדיקה

במשטרה בודקים סרטון שהגיע לידי עמותת "אור ירוק" ובו תיעוד לכאורה של תחרות בין שתי מכוניות בצפון. אחד מכלי הרכב, כך על פי הווידיאו, "דהר" על פי המחוג במהירות של יותר מ-200 קמ"ש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי דיווחים שהגיעו ל"אור ירוק", מדובר באירוע שהתרחש באזור צומת התשבי לכיוון צומת יגור. אחד המשתתפים תיעד את הנסיעה, בה ניתן לראות את שני כלי הרכב מאיצים במהירות ואותו מסמן אצבע משולשת לנהג המתחרה כשזה עקף אותו. מיד לאחר מכן הוא ממשיך להאיץ, עד שמד המהירות מצביע על יותר מ-220 קמ"ש.

"לאחרונה אנחנו מקבלים תלונות ודיווחים על תופעה מסוכנת שהולכת ומתרחבת, של מרוצי מכוניות בין כלי רכב בכביש", מציין שמואל אבואב, מנכ"ל "אור ירוק". "נהיגה במהירות מופרזת מסכנת את כלל משתמשי הדרך ולכן התפקיד של המשטרה הוא קודם לחקור ולבדוק את המקרה הזה ובמקביל להגביר את האכיפה כנגד עברייני תנועה שמשתוללים ושמסכנים את כולנו בכביש.

"המשטרה חייבת להגביר גם את הנראות שלה כדי ליצור אווירה הרתעתית בכבישים ולהשקיע מאמצים לתפוס את אותם נהגים שמהמרים על החיים שלהם וגם על שלנו".

ממשטרת אגף התנועה נמסר כי הסרטון נמצא בבדיקה.