הביטוח הלאומי יממן את הטסת גופות הנרצחים בטולוז

נמצא פיתרון למחלוקת בנוגע למימון הטסת גופות הנרצחים בפיגוע בבית הספר "אוצר התורה" בטולוז: מנכ"לית המוסד לביטוח לאומי אסתר דומיסיני הודיעה הבוקר כי המוסד יממן את קבורת ארבעת ההרוגים, שיובאו מחר למנוחת עולם בישראל

מרים מונסנגרו ז"ל, ארכיון (חדשות 2)

לאחר שבשעות הראשונות לאחר הרצח המזעזע בבית הספר "אוצר התורה" בטולוז לא היה ברור מי יהיה אחראי למימון הטסת ארונותיהם וקבורתם של הרוגי הטבח, הוחלט כי הביטוח הלאומי יממן את המבצע המורכב, כך הודיעה הבוקר מנכ"לית המוסד לביטוח לאומי.

אתמול התעוררו בעיות סביב הטסת גופותו של הרב יונתן סנדלר לישראל כיוון שאינו תושב ישראל. הביטוח הלאומי הודיע בשלב הראשון כי כי יהיה קושי לממן את ההליך בשל כך.

הבוקר הודיעה מנכ"לית המוסד לביטוח לאומי, אסתר דומיסיני, כי תפתור את המחלוקת סביב מימון הטסת גופותיהם וקבורתם בישראל של ארבעת נרצחי הפיגוע אתמול בטולוז.

ההרוגים בירי הטרגי בטולוז הם הרב יונתן סנדלר בן ה-30, ישראלי לשעבר שעזב את הארץ לפני כשנתיים ועבד כמורה בבית הספר של הקהילה היהודית בטולוז, ושני ילדיו הקטנים - אריה בן ה-6 וגבריאל בן ה-3. הרוגה נוספת היא בתו של מנהל בית הספר, מרים מונסנגרו בת ה-8. הם יובאו למנוחות ביום רביעי.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת